پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو

نظرسنجی

نظرتان درباره یکطرفه کردن خیایان اصلی شهر باشت چیست؟

اخبار باشت

فرماندار باشت
فرماندار باشت گفت: مصلی امام خمینی(ره) شهرستان باشت مهم ترین پروژه فرهنگی و اجتماعی شهرستان است که تکمیل آن از دغدغه های همه مسئولان شهرستانی و استانی است.
بخشدار بخش بوستان گفت: با حضور به موقع و همکاری مردم، خودروی نیسان و سرنشینانش از سقوط به دره نجات پیدا کرد.
مصاحبه اختصاصی
یکی از چهار آتشنشان هم استانی که هم اکنون در محل ساختمان پلاسکو در حال آوار برداری و کمک رسانی است، به تشریح آخرین جزئیات حادثه پرداخت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت:
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت از جذب 100 نفر نیروی جدید در بیمارستان 32 تختخوابی باشت خبر داد.
عده ای از جوانان شهرستان باشت با تجمع مقابل ایستگاه آتش‌نشانی این شهر و با روشن کردن شمع احساسات خود را نسبت به حادثه ساختمان پلاسکو ابراز کردند.
موزه ای رو باز در شهر باشت
وقتی میبینم آثار کهن شهرم از هخامنشی گرفته تا ساسانی که نماد قدمت و فرهنگ دیارم میباشد در سایه بی مهری مسئولان اینگونه رها شده و هیچ دلسوزی ندارد ناراحت می شویم و می گویم ای کاش ... .
امام جمعه باشت گفت:اگر شما بخشی از هزینه کرایه اتوبوس هایی که برای جمع کردن مسئولان کردید برای استقبال از رئیس جمهور آن را خرج مصلی ها میکردید خیلی از آن ها الان تکمیل بودند.این بی تفاوتی ها تا کی ادامه دارد،ما حرف زیاد داریم ولی حرمت نگه میداریم.
تکواندوکار نونهالان باشتی به مقام قهرمانی استان البرز، دست یافت.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی اثر گردشگری درخت سرو لار شهرستان باشت خبر داد.
خبر خوش استاندار
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید بحث بانک و خودپردازهای روستاهایی مثل روستای بوستان باشت که روی نقطه ترانزیتی قرار گرفته حل شود و این مشکل را پیگیری خواهیم کرد.
تنش مقابل استاندار در باشت
اعتراض و تنش شدید در جلسه بررسی مشکلات روستاهای شهرستان باشت جلوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش بوستان برای دقایقی جو جلسه را متشنج کرد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان در گفتگو با باشت نیوز
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بررسی‌های انجام شده از سوی باستان شناسان اشیای کشف شده از سوی نیروی انتظامی گچساران قدمت تاریخی ندارد.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمدگفت: فردی که در یک میوه فروشی در روستای «بوستان » شهرستان باشت اقدام به فروش زغال می کرد دستگیر شد.
نیما کرمی ۱۰ ساله از روستای چم بلبل در بخش بوستان کلاس پنجم ابتدایی، از مدرسه دولتی توفیق کرج به همراه ۲۰ نفر از شرکت کنندگان اعزامی از کشور جمهوری اسلامی ایران در رشته المن تری بی، شرکت کرده بود ودربین ۳۳ تیم دنیا ،موفق به کسب عنوان اولی جهان شد.
در یکی از خیابان اصلی شهرستان باشت کارگران درحال حفر خیابان هستند و در این بین بجای استفاده از تابلوی خطر از تابلو های جدیدی استفاده کرده اند که بسیار جالب است

تازه ترین ها