پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو

نظرسنجی

به نظر شما سال 1395 چگونه سالی خواهد بود؟
  • نماینده مردم گچساران و باشت، پیش از آغاز به کار مجلس دهم اقدام به نوشتن نامه ای خطاب به روسای ادارات گچساران و باشت و نیز مدیران کل نموده و مطالبی را با آنها در خصوص بیکاری و رفع تبعیض ها در میان گذاشته که هم می توان آن را یک اتمام حجت با آنان و هم می توان راهنمایی هایی جهت سهولت در امورات تلقی کرد.
  • رئیس اداره منابع طبیعی باشت در گفتگو با باشت نیوز:
    رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از کاهش 94 درصدی آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های این شهرستان در سال گذشته خبر داد.

اخبار باشت

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌بایست از روز چهار‌شنبه مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۹۵ لغایت روز سه‌شنبه مورخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۵ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی ...
رئیس اداره منابع طبیعی باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از کاهش 94 درصدی آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
به مناسبت سوم خرداد
جانباز شهید محمد باقر اکبری در تاریخ 17 دی‌ماه سال 67 در منطقه سوسنگرد جانباز شده و تا لحظه شهادت تحت مراقبت‌های ویژه پدر و اعضای خانواده بوده و بارها دچار تشنج و اتفاقات ناشی از فلج شده بود.
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی، شب شعر ایثار و مقاومت در باشت برگزار می شود.
برخی از کامنتها و یادداشتها اشاره به برادر عزیزم جناب اقای وکیلی منتخب مردم شریف تهران و هم استانیمان کرده اند و این موضوع را به ایشان منتسب کرده اند.
کاش باشت هم شهر بازی داشت ...
تنها پارک شهر باشت در این روزهای نسبتاً گرم خصوصاً در شبها مملو از جمعیتی می شود که برای فرار از گرما و استراحتی چند ساعته به دل این فضاهای سبز پناه می برند.
إنّا لله وإنّا إليهِ رَاجعُون
مراسم یکمین سالگرد جوان ناکام مرحوم عیسی بابویی فردا در باشت برگزار می شود.
پیش بینی برداشت 14 هزار تن غلات مازاد بر مصرف در شهرستان باشت
مدیر جهاد کشاورزی باشت گفت: برداشت محصول غلات از 13 هزار هکتار از مزارع این شهرستان آغاز شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی باشت گفت: پروژه روکش حفاظتی آسفالت جاده باشت به روستای آبدهگاه 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
شهرستان باشت از داشتن بیمارستان محروم بوده و بسیاری از بیماران این شهر به شهرهای مجاور مراجعه می‌کنند و مردم این شهر همچنان در انتظار تکمیل پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابی هستند.
نامه انتقادی تاجگردون به طیب نیا در خصوص حقوق های نجومی بیمه مرکزی
غلامرضا تاجگردون در یادداشتی از وزیر اقتصاد بخاطر قضیه دریافت های نجومی مدیران بیمه مرکزی انتقاد کرد.
وقتی فعل خواستن صرف نمی شود
در حالی که مسئولان شهرستان باشت از سازماندهی و مرمت گلزار شهدای این شهرستان خبر داده اند اما گلزار شهدای شهر باشت نیمه تمام رها شده و فاقد امکانات بهداشتی و محوطه سازی است.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در یادداشتی نوشت: یقیناً ملت ایران دلاوری پاسداران این سرزمین را هیچ‌گاه فراموش نخواهند کرد؛ روز جانباز روز دلاوری و شجاعت و درد و زخم جنگ است. آنانی که زنده‌اند تا نظاره‌گر ثمره خون خود و همراهانشان باشند.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت:
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت گفت: صد درصد نام های نوزادان پسر و دختر باشتی در سال گذشته، اسامی "اسلامی" است.
دیدار عدل هاشمی با دبیر شورای مرکزی جوانان کهگیلویه
عدل هاشمی‌پور و آقای فخرالدین عزیزی رییس موسسه خانه نسل جوان کهگیلویه و دبیر شورای مرکزی جوانان در پیامی ﻋﯿﺪ ﻣﺒﻌﺚ ﻭ ﺑﻪ ﺭﺳﺎﻟﺖ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺣﻀﺮﺕ ﻣﺤﻤﺪ ‏ (ﺹ)، تبریک و تهنیت عرض کرد.

تازه ترین ها