شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
نشر خبر
تلگرام رسمی باشت نیوز
اخبار کهگیلویه و بویر احمد / باشت نیوز
سراج

نظرسنجی

آیا در انتخابات 96 شرکت می کنید؟

اخبار باشت

رمضان ماه خداست و چه تماشایی است روی ماه خدا. پیشوای پاکان، پیامبر عزیز تر از جان(ص) می فرماید: "اگر بندگان از برکت ها و حقایق ماه رمضان آگاهی می یافتند، آرزو می کردند که رمضان یک سال باشد".
استان کهگیلویه وبویراحمد از لحاظ ویژگیهای آب وهوایی و اقلیمی، دارای پتانسیل های فراوانی در زمینه کشت انواع مختلف گیاهان بویژه گیاهان دارویی میباشد و از لحاظ داشتن گیاهان دارویی مقام اول درکشور را دارا می باشد.
امام جمعه باشت:
امام جمعه باشت گفت:کسانی نگران خارج شدن از حصر فتنه گران هستند ،این مسئله مهم و مشکل کشور نمیباشد و باید به مسائل و مشکلات مهمتر در جامعه رسیدگی کرد،اگر نظام ما تصمیم بر آزادسازی حصر این افراد بگیرد ماهم تابع این مسئله خواهیم بود زیرا مصلحت نظام را رهبری بهتر میداند،وقتی منتخب کشور اعلام کمک از همه مردم کشور را میکند باید زمینه این کمک کردن را هم فراهم کند و در وحدت مشکلات کشور را حل کنند.
صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر با حضور فرمانده ناحیه مقاومت باشت ،فرمانده نیروی انتظامی،فرماندار،امام جمعه موقت،حجت الاسلام سید نادر حسینی،شورای تامین،برادران و خواهران بسیجی در سپاه ناحیه مقامت شهرستان باشت برگزار شد.
بخشدار باشت مهرداد انبازپور اسامی پنجمین دوره شورای شهر باشت را اعلام کرد.
طی نامه ای صورت گرفت/
حجت السلام سیدنادر حسینی ،رئیس ستاد رئیسی در شهرستان باشت در نامه ای از همه کسانی که در برگزاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶تلاش کرده اند تشکر کرد.
پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری:
مردم باشت بار دیگر با حضور پای صندوق های رای میثاق خود را با شهدا , امام شهدا و نظام جمهوری اسلامی ایران تجدید کردند...
هدایتخواه نماینده پیشین شهرستانهای بویراحمد و دنا در جمع حامیان رئیسی:
نماینده پیشین شهرستانهای بویراحمد و دنا اظهار کرد:یکی از دلایل دولت انقلابی برای اشتغال این است که ما می توانیم با استفاده از واحدهای صنعتی و تولیدی که به دلایلی متعددی همچون سیاسیت های غلط،عدم حمایت از صنایع کوچک و مالیات های سنگین و سیستم بانکی ناکارآمد تعطیل شده است، با اصلاح ساختارها زمینه ساز اشتغال بسیاری از جوانان خواهد شد.
تا کنون/
سرپرست جهاد کشاورزی باشت گفت: 13 هزار و 600 تن محصول زراعی شامل گندم، جو و کلزا در مزارع این شهرستان تولید و آماده برداشت شده است.
رئیس اداره جهاد کشاورزی باشت:
رئیس اداره جهاد کشاورزی باشت گفت که افزون بر 40 هکتار از مزارع زیرکشت گندم روستای آب کنارو خان احمد در این شهرستان طعمه حریق شد.
حجت السلام عبدالرحیم عبودی: روحانی شما روحانی عمامه به سر هستید باید در مقابل سند2030 قیام کنید باید این مسئولین برکنار شود،ما پیرو قرآن و امام علی هستیم و در مکتب عاشورا بزرگ شده ایم،شما میخواهید فرهنگ ایثار و شهادت را از مدارس ما حذف کنید
انتخابات 96/
روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری شهرستان باشت اسامی و کدهای ﻧﺎﻣﺰﺩهای ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺷﻮﺭﺍﻱ ﺍﺳﻼﻣﻲ ﺷﻬﺮ باشت را اعلام کرد.
کار آفرین باشتی/
مشکلات اساسی کار آفرین باشتی هنوز حل نشده است مسئولان به گوش باشید...
پارک محله آزادگان باشت را در قاب تصویر ببینید...
روحانیون باشت/
همه ما و روحانیونی که در روستاها و مناطق شهرستان باشت هستند وظیفه دارند جایگاه ولایت فقیه را تقویت کنند.رسالت روحانیون تقویت ولایت و رهبری می باشد،رشادت مردم در ارزش های انقلاب است در این برهه از زمان ارزشهای انقلاب رو به عفول است و به درستی مورد توجه قرار نمیگیرد و در بسیاری از موارد دچار آسیب شده است.

تازه ترین ها