پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو

نظرسنجی

نظرتان درباره یکطرفه کردن خیایان اصلی شهر باشت چیست؟

اخبار باشت

امام جمعه باشت در یادواره شهدای این شهرستان:
امام جمعه باشت در یادواره شهدای شهرستان باشت گفت: ملت ما تحمل این طعنه ها را ندارند و اگر از حد بگذرد ملت پاسخ آنها را خواهد داد.
کوه با صلابت خامی در شرایطی درشمال شهر باشت پوشیده از برف زمستانی است اما طراوت و تازگی بهار در منطقه گردشگری شلال دان، سواحل سرسبز رود رونه، پل تاریخی پریم، بنای تاریخی دوگور دوپا و آبشار زیبای شادگان دراین شهرستان آغوش خود را به روی گردشگران گشوده است.
ایران با 105 هزار تن مصرف سالانه و مصرف سرانه هر فرد بیش از یک و نیم کیلوگرم چای، ششمین کشور عمده مصرف کننده چای در جهان است.
اینکه یک ایرانی در هر کجا و به هر دلیل جایزه دریافت کند و ما چشم بسته به خیابان بریزیم و تبریک بگوییم و پیج هایمان را پر از عکس کنیم اصلا قابل افتخار نیست.
روستای ده بزرگ در شمال شهر باشت زیر کوه های مرتفع منطقه در سراشیبی کم زاویه کوه واقع شده که دارای زیبایی بسیاری که به سبک روستای معروف ماسوله با ساختار خاص خود می باشد.
شهرستان باشت دارای روستاهای بکر بسیاری است که اغلب آن‌ها پتانسیل بالایی در جذب گردشگر دارد، دهورگ یکی از این روستاها است.
این روزها در کشور، موضوع انفلوانزای پرندگان موجب نگرانی متولیان و خادمان سلامت گردیده است که علیرغم تعاریف و مولفه های این بیماری؛ اما براحتی قابل پیشگیری است.
واکنش فولادی به کلنگ زنی پروژه لاستیک سازی
این روزها شاهد وجود بنر های بزرگی در سطح شهر هستیم که ما را به یاد روزهای انتخابات می اندازد که خبر از تاسیس کارخانه لاستیک سازی با ظرفیت اشتغال بالا می دهد و این گونه استنباط می شود که بعد از 5 سال که از نمایندگی آقای تاجگردون می گذرد بالاخره توانسته یک پروژه صنعتی را در شهر مملو از بیکار گچساران و باشت کلنگ زنی نماید.
یاداشتی خطاب به تاجگردون:
ظاهرا جنابعالی وکیل ملت هستید نه دولت که فرموده اید:" تاکتیک تعدد کاندیداهای اصولگرا برای شکستن روحانی است" و از این رو چنین نگرشی خلاف بدیهی ترین اصول نمایندگی است و انتظار داریم به جای این بازی های سیاسی به فکر رفع فقر، فساد، تبعیض و بی عدالتی باشید که مردم را به ستوه درآورده است.
تاج گردون:
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که هیچ‌کدام از نامزدهای اصولگرا «رجل سیاسی» نیستند، تاکید کرد که اصولگرایان با معرفی یک نامزد در شب آخر به نتیجه نمی‌رسند.
با حضور مسئولان کشوری
کلنگ بزرگترین کارخانه لاستیک سازی جنوب کشور، با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهرک صنعتی خان احمد باشت به زمین زده شد.
خانواده‌های روستایی با نگهداری مرغ و خروس و پرورش آن ها می توانند با استفاده از گوشت و تخمشان، بخشی از نیازهای روزمره خود را برطرف کنند.
تصادف رانندگی بین یکدستگاه خودروی پژو 206 با یکدستگاه خودروی نیسان درجاده یاسوج -بابا میدان یک زخمی برجای گذاشت.
در دولت تدبیر و امید
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: 34 هزار کلاس درس در دولت تدبیر و امید در کشور به مساحت 5 میلیون مترمربع در آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.
گزارش تصویری/
اردوگاه شهید مدافع حرم ستار اورنگ برای برگزاری رزمایشی با نام این شهید بزرگوار در منطقه عمومی شنگل شهرستان باشت آماده سازی شد.

تازه ترین ها