تازه های سایت

2. بهمن 1396 - 9:13
جلسه شورای اداری باشت برگزار شد/فرماندار باشت: رسیدگی و حل مشکلات مردم وظیفه سنگین انقلاب بر عهده مسئولین!
عصر امروز جلسه شورای اداری باشت با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز، صبح امروز جلسه شورای اداری باشت با حضور مسئولان و اصحاب رسانه برگزار شد

 

فرماندار باشت در جلسه شورای اداری شهرستان باشت ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن ملوانان نفت کش ایران و همچنین تبریک  دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی با اشاره به وظایف و مسئولیت سنگین مدیران بیان کرد: رسیدگی و حل مشکلات مردم و رفع نابرابری ها از وظایف و حقوق سنگین انقلاب بر عهده مسئولین و مدیران است.

 

حسینی افزود:انقلاب ما حاصل رشادت های افرادی است که برخی از آنان اکنون در بین ما نیستند و لازم و ضروریست قدر این نعمت ماندگار را بدانیم و برای پیشرفت و پر بار شدن آن تلاش کنیم.

 

وی به مراسمات دهه پر فروغ فجر اشاره و خاطر نشان کرد: امروزه چشم دوستان و دشمنان به حضور مجدد مردم همیشه در صحنه ایران دوخته است و ضروریست برنامه های مدون تهیه شود و زمینه را برای حضور مردم که همیشه در تمام صحنه ها پشتیبان انقلاب بوده اند،فراهم کرد.

 

حسینی افزود: همه ما در جامعه و فضای طبیعی مشترکی زندگی میکنیم که در برابر آن مسئولیم و باید در جهت بهسازی و پاک سازی آن تلاش کنیم.

 

مقام ارشد اجرایی دولت در شهرستان باشت به حضور و نظم اداری اشاره و بیان کرد: مدیران شهرستان به موضوع نظم و حضور خود و کارکنان در محیط اداری حساس باشند و بدانند مدیران زیر ذره بین مردم هستند.

 

این مسئول در ادامه عنوان کرد: در این راستا به برخی مدیران تذکرات لازم داده شده و در صورت مشاهده مجدد طبق قانون برخورد و نسبت به جایگزینی آنان اقدام خواهد شد.

 

تصاویر:

نظرات کاربران