به مناسبت اولین نماز جمعه شهرستان باشت مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی توسط تربیت بدنی ناحیه مقاومت شهرستان باشت برگزار شد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه کشور:
نماینده شهرستان های باشت و گچساران گفت:برخی دراستان میخواهندبین من ،همکارانم و مسئولین اخلاف بیندازند ،بدانند که هیچ گونه اختلافی وجود ندارد و همه چیز روی ریل خود در حال حرکت است
افتتاح 50 کیلومتر از جاده های روستایی باشت:
امام جمعه شهرستان باشت با اشاره به خدمات بی بدیل اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان گفت:در حوزه راه داری تلاش های بسیار زیادی انجام داده که جای تقدیر و تشکر از آنها را دارد.
تاجگردون:
نماینده شهرستان های باشت و گچساران گفت:مسئولان سختی راه را فراموش کنند و دغدغه کمک به مردم محروم و مستضعف را داشته باشند.
رئیس اداره راه و شهرسازی باشت در پیامی از افتتحاح راه های ارتباطی ده بزرگ به پيچاب ، لیراب در 2 مرداد 96 با حضور نماینده شهرستان های باشت و گچساران خبر داد.
مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم امام رضا (ع)، هم‌اکنون با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جمعی از علما و اقشار مختلف مردم در حال برگزاری است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام آزمون مصاحبه دکتری بیش از 1800 داوطلب در یاسوج پایتخت طبیعت ایران خبر داد.
گفتگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی:
درگفت وگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی نظر وی را درباره فراز و فرودهای شاهنامه خوانی در ایران شهرستان باشت جویا شدیم که در متن زیر میخوانید.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان باشت گفت:برنامه های متنوعی در 5 بخش فرهنگی،هنری،ادبی،اسلامی و علمی در کانون باشت پیش بینی شده است.
امام جمعه باشت گفت: دولت باید بهترین وزرا را برای مردم انتخاب کنند و مدافع اسلام و ارزش ها باشند.
امام جمعه موقت باشت گفت:شرع مقدس اسلام خارج شدن زن از منزل را با اجازه شوهر و ولی می داند و کسی نمیتواند این موضوع در اسلام را تغییر دهد.
40 حدیث از امام‌ جعفر صادق‌ عليه‌ السلام‌ رئيس‌ مذهب‌ جعفرى‌ ( شيعه‌ ) را در این یادداشت بخوانید.
مردم ولایت مدار شهرستان باشت در سالروز شهادت امام صادق(ع) با حضور درمراسم عزاداری اشک ماتم ریختند.
آیت الله کاشانی را بهتر بشناسید/
آیت الله کاشانی یک سال در تبعید به سر برد تا این که بر اثر فشارهای سیاسی از سوی علما و مردم ، در 21 خرداد 1326 آزاد شد و دوباره به تهران برگشت .
یادواره شهدای آبروی محله شهیدان فریدون قبادی و صحنعلی موسوی با حضور فرمانده سپاه باشت،امام جمعه،مسئولان و مردم در مسجدصاحب الزمان(عج)باشت برگزار شد.