به مناسبت اعیاد شعبانیه صورت گرفت/
به مناسبت میلاد امام حسین «ع» و روز پاسدار رئیس وکارکنان شبکه بهداشت و درمان با فرمانده سپاه ناحیه شهرستان باشت دیدار کردند.
روستای سیاحتی"مارین"این بهشت زیبای جنوب در سایه سار دیواره های بلند خامی دور از چشم سوزان خورشید بساط باغ هایش را به برکت چشمه ساران، روز به روز گسترده تر می کند طوری که از پایین ده تا مرز جنگل های بلوط تا گلوگاه چشمه پیش رفته است.
به مناسبت طرح علمداران حماسه در باشت برگزار شد:
طرح علمداران حماسه هر ساله در سراسر کشور اجرا می‌شود که امسال نیز در ماه شعبان در شهرستان باشت اجرا شد.
پایگاه اطلاع رسانی باشت نیوز گزارش می دهد:
بخشدار مرکزی باشت درگفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری باشت نیوز از جان باختن یک شهروند شهرستان باشت بر اثر سقوط از کوه های خان احمد خبر داد.
پایگاه اطلاع رسانی باشت نیوز گزارش می دهد:
شهرستان باشت رتبه اول درصد قبولی استان در پذیرش کنکور96را از آن خود کرد.
فرمانده بسیج شهرستان باشت:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان باشت گفت:با حمایت از اقتصاد درون زا، نقاط آسیب پذیر اقتصادی کاهش می یابد و دشمن قادر به فلج کردن اقتصاد کشور ما نیست.
سرپرست جهادکشاورزی باشت:
سرپرست جهادکشاورزی باشت از خسارات ۱۰میلیارد ریالی به مزارع کشاورزی شهرستان براثر بارش باران و طوفان خبر داد
باشت نیوز گزارش می دهد:
طی حکمی از سوی سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد،جانشین ناحیه بسیج باشت بعنوان فرمانده جدید بسیج لنده منصوب شد.
رئیس منابع طبیعی باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس منابع طبیعی شهرستان باشت در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشت نیوز در رابطه با قطع درختان و اخباری که شهروندان منتشر کرده اند توضیحاتی داده است که در زیر میخوانید.
همه ساله زائران زیادی در فصل بهار از سراسر کشور ،استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان‌های همجوار به این امامزاده سفر می‌کنند تا در کنار استفاده از فضای معنوی و نورانی این امامزاده از طبیعت زیبا و باصفای آن لذت ببرند.
فرماندار باشت بازگشایی زیر سازی وآسفالت کوچه های این روستا را اهداف عمرانی برشمرده و ابزار امید واری کرد: که با تعامل و رضایت اهالی محترم روستا بتوان خدمات شایسته ای را به آنان ارایه داد.
گلها و درختان پر گل و شکوفه خود را چنان زیر بارش باران حرکت می دادند که گویی با شاخه های استوار دست به آسمان برده و شکر نعمت الهی را به جای می آوردند.
به مناسبت شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت؛
امام موسی بن جعفر الکاظم، یا موسی کاظم ملقب به ابو ابراهیم، ابوالحسن و ابو عبدالله هفتمین امام شیعیان پس از پدرش امام جعفر صادق ( ع ) است.
گزارش تصویری/
در 7 کیلومتری شهر باشت و در جاده روستای مراسخون چشمه ای زیبا با طبیعتی چشم نواز قرار دارد که از دل کوههای زاگرس سرچشمه می‌گیرد و به چشمه انجیری معروف است.
توسط شورای اداری باشت صورت گرفت؛
زباله های مناطق گردشگری رود رونه ، بی رحکون و حاشیه جاده مواصلاتی باشت به چرام جمع آوری شد.