مدیرکل اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید برخی مسایل و روزمرگی ها مدیران را از تهدیدها ، نارسایی ها و آسیب های اجتماعی غافل کند.
شیرین‌ ترین‌ خاطراتم‌، اولین سفارش سنگین‌ پخت غذای مجلسی مربوط به عقد پسر یکی از کارکنان کمیته امداد بود که از آنجا وام‌ برای خود اشتغالی گرفته بودم‌‌.
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با حضور مسئول قرارگاه بسیج سازندگی ، پیشرف و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه دستاوردهای صندوق های قرض الحسنه و اقتصاد مقاومتی با حمایت صندوق کارآفرینی امید در شهرستانهای باشت و چرام افتتاح شد.
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای پنج شهر گرمسیری شامل باشت، دوگنبدان، دهدشت، لنده ولیکک مرکز شهرستان بهمئی امروز دوم آذرماه ۱۴۰۲ به طور نسبی پنج درجه سانتی گراد سردتر شد.
باحضور جمعی از مسئولان مدرسه ۶ کلاسه خیر ساز روستای سرآبیز شهرستان باشت افتتاح شد.
ظرف یک هفته اخیر شاهد برپایی تجمع های مختلف از سوی متقاضیان استخدامی پتروشیمی گچساران وباشت در جلو فرمانداری و برخی نهادها بودیم که نسبت به شفاف نبودن شرایط مندرج دردفترچه آزمون و پاسخگو نبودن مسئولان امر گلایه هایی داشتند اما هم اینک با تدبیر استاندار ودخالت شورای تامین فرآیند نام نویسی در آزمون این واحد تولیدی تسهیل شده است.
شهردار باشت و اعضای شورای اسلامی شهر باشت به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از پرستاران بخش های مختلف این مجموعه با اهدای شاخه گلی به رسم یادبود تقدیر کردند.
جانشین سپاه باشت گفت: ۵۶ عنوان برنامه برای گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان تدارک دیده شده است.
امام جمعه باشت در مراسم راهپیمایی مردم باشت گفت: اسرائیل در نبرد الاقصی بی‌حیثیت‌تر از همیشه شد.
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
پیمانجو سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد: مبلغ قرارداد ۱۲/۹۹۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان از محل اعتبارات ملی است.
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
پیمانجو سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد: مبلغ قرارداد ۱۲/۹۹۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان از محل اعتبارات ملی است.
همنشینی با دانش آموزان از این امام جمعه جوان فردی مورد وثوق و گاهی در نقش دوست و مشاور ساخته است که او را فردی امین برای بازگو کردن مسائل شخصی دانش آموزان تبدیل کرده است.
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از صدور هشدار سطح زرد هواشناسی در استان خبر داد.
بانوی باشتی با پشتکار خود علاوه بر تولید اشتغال خوبی هم ایجاد کرده است.
مسئول خدمات شهری شهرداری باشت گفت: جهت راه‌اندازی کارخانه بازیافت علاوه‌ بر واگذاری زمین به اعتباری بالغ‌ بر ۱۰ میلیارد تومان نیاز است.