کارنامه اعتماد مردم به شما مردود اعلام گشت و بدانید دیگر جایی در دلهای مردم ندارید.
انتظار می رود مدیران در برنامه های مختلفی که دارند از تمام ظرفیت های رسانه ای که در شهرستان موجود است استفاده کنند، و در دعوت از خبرنگاران سلیقه ای وگزینش شده عمل نکنند.
در حالی این روزها خبرهای متفاوتی از عدم آنتن دهی و پوشش اینترنت در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد شنیده می شود، اما راهکار و پاسخی مناسب از طرف مسئولان استانی و کشوری شنیده نمی شود.
سکوت خیانت‌بار سلبریتی‌ها در برابر ترور دانشمند هسته‌ای زمانی بیشتر هویدا می شود که منافع ملی به پای ویزای آمریکا قربانی می‌شود.
در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.
سوژه های مردمی؛
تعدادی از هنرمندان باشتی از نبود امکانات و زیر ساخت های هنری در این شهرستان انتقاد کرده و بیان می کنند: در سایه بی توجی به هنرمندان باشتی امروز شاهد مهاجرت آنها به شهرستان های مجاور و دیگر نقاط کشور هستیم
گزارشات مردمی:
در حالی که شرایط کرونایی دو شهرستان باشت و گچساران چندان مساعد نیست ، اما نامزدهای انتخاباتی جلسات خانه ای را با حضور هواداران خود برگزار می کنند.
در محیط اجتماعی، برخی ها پرخاشگری های بی مورد می کنند؛ علت پرخاشگری و بی صبری و بی بردباری در میان بعضی از ماها چیست؟
بی حجابی و بدحجابی و پایبند نبودن به قید و شرط زمینه گناه را فراهم می کند، زمینه فساد را فرهم می کند و جرم وجنایت را دوچندان و این خطر و تهدیدی بسیار بزرگ برای اجتماع است.
متاسفانه امروزه می بینیم حدو حدود مرد و زن مشخص نیست، زن ها هر روز تلاش می کنند که شبیه مردان بشن و مردها هر روز شبیه زن ها، زن ها هر روز لباسهایشان کوتاه و کوتاهتر می شود، مرد ها هر روز آرایش و گارد زنانه به خود می گیرند و ...
حق و حقوق افراد فقط بی اجازه وارد اتاقش شدن نیست، بی اجازه دست بی وسایلش زدن نیست، بی اجازه سر جایش نشستن نیست، گاهی حق الناس شکستن دلی است.
وبلاگ شهدا نوشت:
هر روز خبری تازه از اخبار و حواشی و بی اخلاقی های دروازه بان مشهور تا کشف حجاب همسر آن یکی دیگر از دروازه بان و دستگیری بازیگران و بازیکنان در پارتی های شبانه به گوش می رسد.
وبلاگ شهدا نوشت:
مصرف گرایی یعنی اینکه ما هر چه بدست می آوریم صرف اموری کنیم که جزء ضروریات زندگی ما نیست.
وقتی وانت پراید سایپا، قهرمان قهرمانان شد
خودروی وانت پراید سایپا با تحمل وزنی سه برابر وزن خود، قهرمان قهرمانان شد.
کیوی، پرنده کوچک و تپل دارای منقار دراز و خجالتی که فقط یه بار عروسی می کند و در تمام عمر خود به همسرش وفادار می ماند.