در محیط اجتماعی، برخی ها پرخاشگری های بی مورد می کنند؛ علت پرخاشگری و بی صبری و بی بردباری در میان بعضی از ماها چیست؟
بی حجابی و بدحجابی و پایبند نبودن به قید و شرط زمینه گناه را فراهم می کند، زمینه فساد را فرهم می کند و جرم وجنایت را دوچندان و این خطر و تهدیدی بسیار بزرگ برای اجتماع است.
متاسفانه امروزه می بینیم حدو حدود مرد و زن مشخص نیست، زن ها هر روز تلاش می کنند که شبیه مردان بشن و مردها هر روز شبیه زن ها، زن ها هر روز لباسهایشان کوتاه و کوتاهتر می شود، مرد ها هر روز آرایش و گارد زنانه به خود می گیرند و ...
حق و حقوق افراد فقط بی اجازه وارد اتاقش شدن نیست، بی اجازه دست بی وسایلش زدن نیست، بی اجازه سر جایش نشستن نیست، گاهی حق الناس شکستن دلی است.
وبلاگ شهدا نوشت:
هر روز خبری تازه از اخبار و حواشی و بی اخلاقی های دروازه بان مشهور تا کشف حجاب همسر آن یکی دیگر از دروازه بان و دستگیری بازیگران و بازیکنان در پارتی های شبانه به گوش می رسد.
وبلاگ شهدا نوشت:
مصرف گرایی یعنی اینکه ما هر چه بدست می آوریم صرف اموری کنیم که جزء ضروریات زندگی ما نیست.
وقتی وانت پراید سایپا، قهرمان قهرمانان شد
خودروی وانت پراید سایپا با تحمل وزنی سه برابر وزن خود، قهرمان قهرمانان شد.
کیوی، پرنده کوچک و تپل دارای منقار دراز و خجالتی که فقط یه بار عروسی می کند و در تمام عمر خود به همسرش وفادار می ماند.
رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود.
اقشار مختلف مردم شهرستان باشت با محکومیت جنایات آل سعود و همدستانش در حمله به کشور یمن به کمپین حمایت از مردم یمن پیوستند.
پویش مردمی "مطالبه آحاد مردم از روئسای سه قوه:
پویش مردمی "مطالبه آحاد مردم از رؤسای سه قوه: نتیجه ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی چه شد؟" توسط سایت حرف تو راه اندازی می شود و انتظار میرود که مسئولین محترم پاسخ های روشن و متقن خود را دراین رابطه به مردم شریف ایران از طریق رسانه های گروهی اعلام نمایند.
در یکی از مناطق شهرمان، جوان بوستانی با پول توجیبی و پس اندازش توانست دو خانواده از اهالی این روستا را از بلای خانمان سوز ماهواره نجات دهد.
با خوردن مویز، غلظت خون کاهش می یابد، رگ های خونی منبسط می شوند و خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری می کند.