نمایش 1 - 10 از 139
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش/
جنگل های زاگرس حدود 40 درصد جنگل های ایران را تشکیل می دهد و کهگیلویه و بویراحمد با داشتن 20درصد جنگل های زاگرس ،هشت درصد جنگل های کشور را تشکیل می دهد.
گزارش ویژه/
ورزش پاراگلایدر،ورزشی بسیار مهیج است که روز به روز جایگاه خود را در بین جوانان بیشتر کرده اما در شهرستان باشت از جایگاه ویژه محروم است.
اخلاق در اربعین حسینی؛
بزرگترین دیپلماسی وحدت آفرین مسلمانان جهان در این شور بزرگ حسینی آنچنان فرآگیر و ملموس می باشد که با هیچ کلام و واژه ای قابل توصیف نیست.
برسد به گوش مسئولان کشوری/
ورزش شهرستان 22 هزار نفری باشت نیازمند توجه ویژه مسئولان است.ورزش در این شهر به خواب رفته و ورزشکاران از شهرستان ناامید شده و به شهرها و استان های دیگر مهاجرت میکنند!!
گزارش/
بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت که عملیات اجرایی آن از سال 93 شروع و در مصوبه سفر دولت یازدهم اجرایی شد و شروع به فعالیت کردو یکی از مهمترین پروژه های در شهر لقب گرفت اما بعد از گذشت 3 سال و 6 ماه هنوز به بهره برداری نرسیده است.!!
در نشست نقد و بررسی هیئت های ورزشی در گچساران چه گذشت؟
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در جمع مسولین ورزشهای همگانی گچساران گفت : قول میدهم مشکلات حوزه های مختلف خصوصا ورزش را در وزارتخانه مطرح خواهم کرد و خدمات در حوزه ورزش را در برنامه کاری خود در اولویت قرار خواهم داد.
از بازدیدازمین های کشاورزی تا به چالش کشیدن مدیران شهرستانی/
بحران کشاورزی وظیفه وزارت خانه جهاد کشاورزی نیست.اکنون در کشور خشکی رخ داده و برای آن یک برنامه جامع دیده ایم که کشاورز نگران نباشند.کشاورزان،خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین افراد سیاسی در راستای اطلاع رسانی کمک کنند که اتفاق های خوب بیفتد.
گزارش/
باشت، شهری زیبا و باستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد با پیشینه‌ای متعلق به دوران هخامنشیان است.عرفان فکری جهانگردی که 50 کشور دنیا را سفر کرده است در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد میگوید:ما موزه آثار باستانی به وسعت استان کهگیلویه و بویر احمد داریم و از آن غافل هستیم.
گزارش/
وقتی مردم را با در دست داشتن دبه های آبی میبینیم انگار به چند دهه قبل بازگشته ایم که قصه ای پر غصه را برای مردم تکرار کرده است.بدون ماشین،مسکن،اینترنت .. میتوان زندگی کرد ولی بدون آب هرگز..
گزارشی از رشد قارچ وار فست فودی ها /
رشد قارچ وار فست فوی ها در همدان ما را بر آن داشت تا پیرامون این مشکل در همدان به تهیه گزارشی بپردازیم.

صفحه‌ها