نمایش 1 - 10 از 134
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
در نشست نقد و بررسی هیئت های ورزشی در گچساران چه گذشت؟
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در جمع مسولین ورزشهای همگانی گچساران گفت : قول میدهم مشکلات حوزه های مختلف خصوصا ورزش را در وزارتخانه مطرح خواهم کرد و خدمات در حوزه ورزش را در برنامه کاری خود در اولویت قرار خواهم داد.
از بازدیدازمین های کشاورزی تا به چالش کشیدن مدیران شهرستانی/
بحران کشاورزی وظیفه وزارت خانه جهاد کشاورزی نیست.اکنون در کشور خشکی رخ داده و برای آن یک برنامه جامع دیده ایم که کشاورز نگران نباشند.کشاورزان،خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین افراد سیاسی در راستای اطلاع رسانی کمک کنند که اتفاق های خوب بیفتد.
گزارش/
باشت، شهری زیبا و باستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد با پیشینه‌ای متعلق به دوران هخامنشیان است.عرفان فکری جهانگردی که 50 کشور دنیا را سفر کرده است در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد میگوید:ما موزه آثار باستانی به وسعت استان کهگیلویه و بویر احمد داریم و از آن غافل هستیم.
گزارش/
وقتی مردم را با در دست داشتن دبه های آبی میبینیم انگار به چند دهه قبل بازگشته ایم که قصه ای پر غصه را برای مردم تکرار کرده است.بدون ماشین،مسکن،اینترنت .. میتوان زندگی کرد ولی بدون آب هرگز..
گزارشی از رشد قارچ وار فست فودی ها /
رشد قارچ وار فست فوی ها در همدان ما را بر آن داشت تا پیرامون این مشکل در همدان به تهیه گزارشی بپردازیم.
بحث های داغ این روزهای مجلس ماندن و رفتن وزا است.چند درصد از وزای دولت یازدهم در کابینه دولت دوازدهم خواهند ماند سوال مردم و مسئولان است که تصمیم نهایی آن با حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان است.
به مناسبت روزخبرنگار مطرح شد:
خبرنگار فردی است که با اتکا به ذوق و استعداد شخصی، پس از گذراندن دورهٔ آموزش تخصصی و همچنین با توجه به مسئولیت اجتماعی که این پیشه بر گردن او می‌گذارد، وظیفه بدست‌آوردن، آماده ‌کردن، گردآوری و سامان‌دادن اخبار و انتقال آنها را با وسایل ارتباط جمعی (مطبوعات، رادیو، تلویزیون و خبرگزاری) به مخاطبان بر گردن دارد.
ایران با ميزان بارش كم درحدود 250 ميليمتر در سال، جز کشورهای خشک و گرمسیری می باشد باتوجه به کاهش بارش در این چند سال اخیر رو به سوی کشوری با شرایط آب و هوایی خشک می رود.
جنگلبانی از زیرمجموعه‌های سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور است، که در خصوص امنیت جنگل‌ها و مراتع و جلوگیری از آسیب‌رسانی و قطع درختان و بوته ها فعال می‌باشد و از تصرف اراضی ملی جلوگیری میکند.
مسئولان جوابگو باشند/
جمعی از شهروندان شهرستان باشت اظهار کردند: نداشتن پایانه اتوبوس یکی از معضلات شهرستان باشت است که در تعطیلات و برای سفرهای خارج شهرستان و استان با مشکل در دسترس نبودن وسایل نقلیه عمومی مخصوصا اتوبوس مواجه هستیم.

صفحه‌ها