نمایش 1 - 10 از 56
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
افزایش قیمت دلار نه تنها بر قیمت اجناس و کالاهای خارجی تاثیر داشته است بلکه تاثیر قابل توجهی در افزایش در قیمت محصولات داخلی نیز داشته است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پایان عملیات جستجوی پیکر جانباختگان سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد و از تحویل 61 پیکر از جانباختگان به خانواده هایشان خبر داد.
یکی از فعالین دانشجویی استان نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیامک های تهدیدآمیز دانشجویان واکنش داد و پاسخی قابل تأمل به وی داد.
یادداشت/
ازدواج های امروزی خیلی سخت و مبهم شدند ،طوری که جوانان از ازدواج می ترسند و آن را کابوس وحشتناکی تصور می کنند، به نظر بنده هرچه مهریه بیشتر باشد درصد احتمال جدایی زن و شوهر بیشتر می شود.
یادداشت:
سوم خرداد یادآور حماسه ای است که در آن شاهد حضور همه جانبه همه رزمندگان برای رهایی خونین شهر پس از ۵۷۸ روز اشغال توسط رژیم بعث عراق بود که تنها با رشادت رزمندگان و نفس قدسی امام امت که فرمودند: خرمشهر باید آزادشود.
ایمل ها
انسان‌ها در سیاست همیشه قربانیان ساده‌دلِ فریب و خود فریبی بوده و خواهند بود؛ و تا زمانی‌که نیاموزند، منافع طبقاتی این یا آن گروه را در پشت عبارات اخلاقی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی و وعده‌های آن‌ها جستجو کنند، قربانی خواهند شد.
افشای فیش‌های کثیف موسوم به فیش‌های نجومی که طی هفته‌های اخیر جنجالی کم‌سابقه در فضای سیاسی، رسانه‌ای و اجتماعی کشور ایجاد کرده، پدیده‌ای نو و قابل توجه در حوزه نظارت همگانی مردم بر عملکرد مسئولان است.
هشدار دلسوزانه به تاجگردون
این یک هشدار بزرگ برای همه منتخبین و معتمدین مردمی است که با خون دل و مشقت زیاد یک بازی پیچیده و بسیار سخت را کم یا بیش (شاید نه بر روی جداول رایانه ها و دفاتر ثبت و اندیکاتور، بلکه به گواه تاریخ)، پیروز شدند.
در جمهوری اسلامی ایران پیوند رهبری با مردم پیوندی عمیق واعتقادیست و امام راحل مردمی ترین حکومت را پایه گذاری کرد.
کاش باشت هم شهر بازی داشت ...
تنها پارک شهر باشت در این روزهای نسبتاً گرم خصوصاً در شبها مملو از جمعیتی می شود که برای فرار از گرما و استراحتی چند ساعته به دل این فضاهای سبز پناه می برند.

صفحه‌ها