نمایش 1 - 10 از 292
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا (س)به همت بسیج خواهران در حسینیه فاطمیه (س) شهرستان باشت برگزار شد.
بازی دوستانه دو تیم نونهال این شهرستان باحضور مسئولان باشتی برگزار شد .
عصر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی،استاندار،نماینده شهرستان های باشت و گچساران کلنگ طرح تامین آب آشامیدنی و کشاورزی دشت باشت در سالن بانوان این شهرستان برگزار شد.
ایجاد گاه و بی گاه دوربرگردان ها در شهر یاسوج به دومینویی تبدیل شده که از یک خیابان به خیابانی دیگر سرایت می کند و مردم هر روز با چهره جدید خیابانهای شهر روبه رو می شوند.
در 12 تیرماه 1367، ناو آمریکایی وینسنس، یک فروند هواپیمای مسافربری ‏ایران را در خلیج فارس هدف قرار داد و همه 290 سرنشین آن را به شهادت رساند.این خبری بود که در زمان خودش با بهت فراوان از سوی رسانه‌‏های جهان منتشر شد.
سرزمین زیبای کهگیلویه و بویراحمد امروز به عنوان بهشتی در جنوب ایران از زیبایی های بکر و دست نخورده ای برخودار بوده که در کنار آن وجود زمین های حاصل خیز کشاورزی و شالیکاری سنتی به این زیباییها روحی دوباره بخشیده است.
فتونیوز؛
فتو نیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به موضوع مهم و غیر قابل درک بازار آشفته مسکن و کرایه های بالا در شهر یاسوج اشاره کرده است.
جشنواره فرهنگ عشایر و اقوام ایران زمین شب گذشته با حضور مسئولین و مردم در پارک ولایت یاسوج به کار خود پایان داد.
فتو نیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به بازی زیبای تیم ملی در برابر تیم اسپانیا و پیام مقام معظم رهبری به ملی پوشان اختصاص داده شده است.
محفل انس با قرآن کریم باحضور ‘استاد حاج قاسم مقدمی نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآئت قران کریم در باشت با تلاش اداره تبلیغات اسلامی ومشارک فرهنگی دادگستری موسسه قرآنی زلال وحی برگزار شد.

صفحه‌ها