کارشناس بازی های ویدیویی و فضای مجازی:
مهدی حقوردی طاقانکی: اگر ارتقاء سطح سواد رسانه ای به عنوان یک مطالبه رهبری که به آن توجه نشده است و این مطالبه محقق شود و سطح سواد فضای مجازی کشور ارتقاء پیدا کند ما شاهد این چنین وقایعی نخواهیم بود.
آیت‌الله ملک حسینی در جمع طلاب و روحانیون کهگیلویه مطرح کرد:
آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه؛ سپاه پاسداران در مقابل دشمنان اسلام ایستاده و مایه اقتدار کشور است ، گفت: عصبانیت دشمنان از سپاه ناشی از به هم خوردن نقشه های انها در عراق،سوریه و دیگر کشورهاست.
در باشت برگزار شد:
ورک شاپ آموزشی نقاشی با موضوع محرم با عنوان «در سوگ عشق خوبان» در باشت برگزار شد.
با نبود ساختمان مدرسه صورت گرفت؛
مدرسه شهرک مسکن مهر لیکک در اولین روز سال تحصیلی با وجود داشتن معلم، دانش آموز و تجهیزات، در کنار مدرسه نمیه کاره و ریگزار داغ آغاز بکار کرد.
آیین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید کهگیلویه و بویراحمد/
سید موسی خادمی در مراسم تودیع خودش از استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطالب را مطرح کردند که در ادامه از نظر خوانندگان می‌گذرد.
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد :
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتل شهید عبدالخالق فرزادیان در درگیری با ماموران نیروی انتظامی به هلاکت رسید.
مراسم کلنگ زنی شبکه آبیاری قطره ای باغات روستای کوشک علیا شهرستان بویراحمد با حضور نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.
از بازدیدازمین های کشاورزی تا به چالش کشیدن مدیران شهرستانی/
بحران کشاورزی وظیفه وزارت خانه جهاد کشاورزی نیست.اکنون در کشور خشکی رخ داده و برای آن یک برنامه جامع دیده ایم که کشاورز نگران نباشند.کشاورزان،خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین افراد سیاسی در راستای اطلاع رسانی کمک کنند که اتفاق های خوب بیفتد.
گزارش/
باشت، شهری زیبا و باستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد با پیشینه‌ای متعلق به دوران هخامنشیان است.عرفان فکری جهانگردی که 50 کشور دنیا را سفر کرده است در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد میگوید:ما موزه آثار باستانی به وسعت استان کهگیلویه و بویر احمد داریم و از آن غافل هستیم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:اکثر قاطع رای مجلس سیدضیاء هاشمی را قبول دارند.
جنگلبانی از زیرمجموعه‌های سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور است، که در خصوص امنیت جنگل‌ها و مراتع و جلوگیری از آسیب‌رسانی و قطع درختان و بوته ها فعال می‌باشد و از تصرف اراضی ملی جلوگیری میکند.
معاون عمرانی استاندار:
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداری ها محل آزمون و خطا نیست و کسی که در این مجموعه راه پیدا می کند باید فرد باتجربه باشد و ما فرصت این آزمون و خطاها را نداریم .
فواد ایزدی :
یک کارشناس مسائل هسته‌ای با انتقاد از ضعف قوه مجریه در برخورد با آمریکا تصریح کرد: دلیل دیگری که آمریکا در چند سال اخیر تحریم های خود را شدت بخشیده است، ضعف دولت ما در مقابله با تحریم هاست به طوری که بی جهت امتیاز های گسترده ای به آمریکا داده و به آنها اعتماد کردند و عملاً کشور را در معرض تحریم های جدیدی قرار دادند.
علیناز آذربخت کارمند آموزش و پرورش باشت با کشت سبزی خوراکی در 300 متر مربع از باغچه نزدیک به منزلش توانسته علاوه بر تامین سبزی و سیفی جات منزل خود یک کار اقتصادی راه اندازی کند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت:حمل تیرهای برق به منطقه صعب العبور پیچاب بسیار سخت بود ، مسئولان نیروی برق در استان ،شهرستان باشت و گچساران تلاش و همکاری های خوبی داشتند.