گفتگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی:
درگفت وگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی نظر وی را درباره فراز و فرودهای شاهنامه خوانی در ایران شهرستان باشت جویا شدیم که در متن زیر میخوانید.
سید ناصر حسینی‌پور نویسنده کتاب ( پایی که جاماند ) اهل روستای ده‌ بزرگ از توابع شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد و اصالتاً از سادات بحرینی است.
برنج از مهم‌ترین غلات و اقلام غذایی جهان است. نیمی از جمعیت جهان، به برنج به عنوان یک غذای اصلی وابسته هستند. هم‌اکنون «ده‌ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد.
پنج شنبه ای با شهدا/
شهیدان سرافراز عادليان‌منش و شهید یدالله سیادت نسب در یکم تیر ماه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .
رئیس سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف از نامگذاری روز بسیج اساتید در روز شهادت شهید چمران این است که اساتید حواسشان باشد شهید چمران یک نیروی انقلابی و جهادی بود و باید این روحیه انقلابی را فراموش نکنند و خود و دانشجویان را در جهت روحیات انقلابی و جهادی تربیت کنند.
جمعی از مال باختگان موسسه اعتباری توسعه (آرمان) در جلوی این موسسه اعتباری حوالی بلوار مطهری تجمع کرده و خواستار دریافت سپرده های خود از این موسسه شدند.
پیکر 2 کارگر جان باخته در حادثه انفجار کارخانه فولاد بویر احمد تشییع شد.
دو کاربرد مهم دیگر برای هواپیماهای بدون سرنشین استفاده به عنوان هدف پروازی برای تمرین و آموزش کارکنان شبکه پدافند هوایی توپخانه ای و موشکی و همچنین اجرای عملیات تهاجمی است.
کار آفرین باشتی/
مشکلات اساسی کار آفرین باشتی هنوز حل نشده است مسئولان به گوش باشید...
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد:
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:خط قرمز دستگاه قضایی ولایت فقیه و ارزشهای انقلاب اسلامی است.
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد:
رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیس از حضور این نامزد مردی در روز چهارشنبه در استان خبر داد.
کهگیلویه و بویراحمد رتبه دوم بیکاری کشور:
آقای رئیس جمهور از ایجاد 700 هزار شغل خبر داده بود که در فروردین ماه سال جاری با افشاگری مرکز آمار ایران مشخص شد این آمار پایین تر بوده،آقای روحانی سهم استان کهگیلویه و بویراحمد که رتبه دوم بیکاری را دارد از 700هزار استخدام در کشور چقدر است؟؟؟
15 اردیبهشت روز ماما:
گفتگویی جالب و خواندنی با یکی از دانشجویان رشته مامایی در شهرستان باشت. از تنها شغلی که متنفر بودم مامایی بود...
اخبار مهم کهگیلویه و بویراحمد را در بسته خبری زیر بخوانید؛
مهمترین و پر بازدیدترین اخبار،حال کارگران کهگیلویه وبویراحمدی خوب نیستن ،نارضایتی 96 درصدی مخاطبان صبح زاگرس از عملکرد بیمارستان امام سجاد(ع)، درخشش ووشو کاران پاتاوه در مسابقات ووشو چهار جانبه کشور/اعتراض بیش از 360 کارگر ساختمانی مقابل استانداری،حرف های جالب معلم برتر کهگیلویه وبویراحمد را در این بسته خبری بخوانید.
اقدامی خیرخواهانه/
جوانی31در چرام پس از چندین سال از عملش توانایی پرداخت هزینه جراحی خروج پلاتین از کمرش را ندارد و پزشکی با اقدامی خیرخواهانه ای وی را عمل می کند.