نمایش 1 - 10 از 81
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
به مناسبت دهه فجر/
فرماندار باشت گفت: همزمان با دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی 15 طرح عمرانی و اقتصادی در این شهرستان بهره برداری یا کلنگ زنی می‌شود.
رئیس راه و شهرسازی باشت در گفت و گو با باشت نیوز:
رئیس راه و شهرسازی باشت گفت: ساخت پروژه ها در همه شهرستان ها به دلیل نبود بودجه تعطیل شده است.شهرستان باشت با این همه مشکلات در حوزه اسفالت روستایی در کشور رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
سخنگوی اسبق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار بود افزایش قیمت حامل های انرژی تغییری در زندگی مردم داشته باشد 2/5برابر شدن قیمت بنزین یا 5 برابر شدن درآمد دولت یازدهم نسب به دولت نهم و دهم از یارانه ها باید اثر خود را نشان میداد .
سخنگوی اسبق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشت نیوز:
نماینده سابق مردم دنا و بویراحمد در مجلس گفت :15 نماینده مجلس که رای مخالف به قدس داده اند خوش رقصی برای آمریکا و رژیم اشغالگر قدس می کنند که مایه شرمساری و رسوایی برای کسانی است که دست به چنین اقدامی زدند و هیچگونه توجیحی ندارد.
واکنش علی محمد بزرگواری به انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به بیت المقدس:
نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی با این امر بیداری اسلامی را بیشتر خواهد کرد وجوانان و مسلمانان در سراسر جهان خود را آماده آزادسازی قدس کنند.
کارشناس بازی های ویدیویی و فضای مجازی:
مهدی حقوردی طاقانکی: اگر ارتقاء سطح سواد رسانه ای به عنوان یک مطالبه رهبری که به آن توجه نشده است و این مطالبه محقق شود و سطح سواد فضای مجازی کشور ارتقاء پیدا کند ما شاهد این چنین وقایعی نخواهیم بود.
دانشمند ترکیه ای ذر مصاحبه با باشت نیوز گفت:
تایفور آدریچ استاد دانشگاه، محقق و دانشمند از ازمیر ترکیه گفت: هلند با۱۷میلیون نفر جمعیت صادرات کشاورزی آنها ۱۶۰ میلیارد یورو می باشد.ایران هم میتواند در بخش کشاورزی هم خودکفا شود و هم صادرات بالا داشته باشد.
کارگزار بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان باشت گفت: یک هزار خانواده باشتی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این شهرستان هستند.
معاون فرماندار باشت
معاون فرماندار باشت با اشاره به اینکه، هرگونه تبلیغ زودهنگام و خارج از قانون به امنیت شهرستان آسیب خواهد رساند، گفت: تبلیغات در رسانه های مجازی به دقت کنترل و رصد می شود که این امر در تأیید یا رد صلاحیت کاندیدهای احتمالی اثر گذار خواهد بود.
مصاحبه اختصاصی
یکی از چهار آتشنشان هم استانی که هم اکنون در محل ساختمان پلاسکو در حال آوار برداری و کمک رسانی است، به تشریح آخرین جزئیات حادثه پرداخت.

صفحه‌ها