نمایش 1 - 10 از 71
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
مدیرعامل شرکت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد در خصوص گلایه مندی شهروندان باشتی از اینترنت و انتن دهی خطوط همراه توضیحاتی را ارایه داد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی فاز پنجم پیچاب باشت به رسانه ها گفت: براساس پیشنهادات ارائه شده به شرکت توانیر و درصورت موافقت مجری برق روستایی این شرکت، 26 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد در سالجاری از نعمت برق پایدار برخوردار خواهند شد.
رئیس اداره منابع طبیعی باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از کاهش 94 درصدی آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از برگزاری 12 برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی در هفته منابع طبیعی در این شهرستان خبر داد.
اهمیت انتخابات 7 اسفندماه امسال در شهرستان باشت نسبت به دیگر شهرستان های استان اگر نگویم بیشتر است، قطعاً کمتر نیست و بی شک نماینده ی منتخب مجلس دهم وظیفه ای بسیار سنگین و حساس نسبت به سایر ادوار مجلس دارند و قطعا باید نسبت به تک تک روزهای نمایندگی خود به مردم پاسخگو باشد.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت گفت: در 9 ماه نخست امسال، 275 نوزاد در شهرستان متولد شده‌ که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 22درصد افزایش داشته است.
اولین روکش آسفالت کشور در سال 94 مورد بهره برداری قرار گرفت
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اولین روکش آسفالت کشور با اعتبارات ملی در سال 94 در روستای تلمویزی باشت افتتاح شد.
برای دومین سال متوالی
شهرستان باشت برای دومین سال متوالی رتبه نخست استانی را در جمع آوری زکات کسب نمود.
عکس تزئینی است
واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان در کیلومتر 12 جاده باشت - دهدشت یک کشته و سه مجروح بر جای گذاشت.
ساواک، جنگ و انقلاب از زبان پیرترین رزمنده باشتی
از حاج شهریار در رابطه با سایر مسئولیت‌هایش می‌پرسم که می‌گوید: پس از آموزش و پرورش، مسئول کمیته حضرت امام خمینی (ره) شدم و هر کاری که از دستم برمی‌آمد انجام دادم و پس از کمیته امداد نیز مسئول انتظامات باشت شدم و در این مسئولیت نیز سعی کردم حق کسی ضایع نشود و به مردم منطقه خدمت کنم.

صفحه‌ها