نمایش 1 - 10 از 74
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
کارگزار بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شهرستان باشت گفت: یک هزار خانواده باشتی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این شهرستان هستند.
معاون فرماندار باشت
معاون فرماندار باشت با اشاره به اینکه، هرگونه تبلیغ زودهنگام و خارج از قانون به امنیت شهرستان آسیب خواهد رساند، گفت: تبلیغات در رسانه های مجازی به دقت کنترل و رصد می شود که این امر در تأیید یا رد صلاحیت کاندیدهای احتمالی اثر گذار خواهد بود.
مصاحبه اختصاصی
یکی از چهار آتشنشان هم استانی که هم اکنون در محل ساختمان پلاسکو در حال آوار برداری و کمک رسانی است، به تشریح آخرین جزئیات حادثه پرداخت.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت:
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت از جذب 100 نفر نیروی جدید در بیمارستان 32 تختخوابی باشت خبر داد.
گفتگوی باشت نیوز با صاحب کسب و کاری خوشبو
شهرستان باشت از جمله شهرهای سنتی کشور است که بسیاری از آداب و رسوم قدیمی مردم هنوز در زندگی روزمره شان جاری است؛ یکی از این سنت های قدیمی درمان های خانگی به واسطه گیاهان دارویی است که مادران باشتی از نیاکان خود به ارث برده اند.
رئیس اداره منابع طبیعی باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از کاهش 94 درصدی آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های این شهرستان در سال گذشته خبر داد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان باشت از برگزاری 12 برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی در هفته منابع طبیعی در این شهرستان خبر داد.
اهمیت انتخابات 7 اسفندماه امسال در شهرستان باشت نسبت به دیگر شهرستان های استان اگر نگویم بیشتر است، قطعاً کمتر نیست و بی شک نماینده ی منتخب مجلس دهم وظیفه ای بسیار سنگین و حساس نسبت به سایر ادوار مجلس دارند و قطعا باید نسبت به تک تک روزهای نمایندگی خود به مردم پاسخگو باشد.
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت در گفتگو با باشت نیوز:
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان باشت گفت: در 9 ماه نخست امسال، 275 نوزاد در شهرستان متولد شده‌ که نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 22درصد افزایش داشته است.
اولین روکش آسفالت کشور در سال 94 مورد بهره برداری قرار گرفت
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی اولین روکش آسفالت کشور با اعتبارات ملی در سال 94 در روستای تلمویزی باشت افتتاح شد.

صفحه‌ها