تازه های سایت

پربازدیدها

19. شهريور 1396 - 16:17
در نشست نقد و بررسی هیئت های ورزشی در گچساران چه گذشت؟
گلایه ورزشکاران از ضعف امکانات در گچساران/تلاش به نام ورزشکاران به کام مدیر کل/گچساران مادرید نیست و ۲۲ چمن نیاز ندارد+تصاویر
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در جمع مسولین ورزشهای همگانی گچساران گفت : قول میدهم مشکلات حوزه های مختلف خصوصا ورزش را در وزارتخانه مطرح خواهم کرد و خدمات در حوزه ورزش را در برنامه کاری خود در اولویت قرار خواهم داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باشت نیوز؛غلام رضا تاج گردون در جلسه نقد و بررسی هیئت های ورزش که با حضور مدیر کل،فرماندار و ورزشکاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری گچساران  برگزار شد گفت: در برنامه توسعه ششم در بودجه ورزش،اصلاح خوبی انجام داده ایم و تقسیم بندی خوبی صورت گرفته است .

وی افزود:  اصلاح سرانه ورزش بهبود پیدا کرده است . اصلاح نرم افزار موازی با سخت افزار صورت خواهد گرفت .

 

تاجگردون نماینده شهرستان های باشت و گچساران در مجلس عنوان کرد: : ورزشکار نیستم اما تامین امکانات و نرم افزار ورزش همپای سخت افزار آن رشد نکرده است.

 

ورزش گچساران

 

وی گفت: سهم قابل توجهی از بودجه کلان کشور را به بخش های مختلف اختصاص داده ایم که سال اول اجرای آن است. همپای اصلاح سخت افزاری اصلاح نرم افزاری را نیز داریم.

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در سال های گذشته قریب به ۷۰۰ نفر ورزشی را در گچساران شناسایی و از آن ها تجلیل کردیم و شاهد افتخار آفرینی هرچه بیشتر آن ها هستیم.

تاج گردون خطاب به شرکت نفت گچساران اظهار کرد: یا به همه ورزش گچساران کمک کنید یا اگر بخواهید  از امکانات ورزشی برای غیر نفتی ها خاص  استفاده کنید من مدعی م یشوم.

 

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در جمع مسولین ورزشهای همگانی گچساران تصریح کرد : قول میدهم مشکلات حوزه های مختلف خصوصا ورزش را در وزارتخانه مطرح خواهم کرد و خدمات در حوزه ورزش را  در برنامه کاری خود در اولویت قرار خواهم داد.

 

غلامرضا تاجگردون گفت:  مدیریت مناسب برای استفاده ی حداکثری از فرصت ها را در استان کهگیلویه و بویراحمد نداریم .

 

مشاور سابق ورزشی فرماندار گچساران
صادق خادمی مشاور سابق ورزشی فرماندار اظهار کرد : تاجگردون خوب گفت ما جمع شدیم که درد و دل هییت ها را بشنویم. از نماینده و فرماندار تشکر می کنم که همیشه بوده و هستند، فرماندار از لحاظ حقیقی خوب هستند اما حقوقی ضعیف هستند.

 

خادمی  خطاب به مدیرکل ورزش استان گفت:  اینجا نیامدم تعریف بدهم ، آقای مدیرکل شما پول هتل خود را بدانید پول برق سالن کشتی به چه کار می آید. آقای علوی در یک کلام شما در حد مدیر دولت تدبیر و امید نیستید.

 

ورزش گچساران

صادق خادمی گفت :آقای تاجگردون  این جلسه هدایت شده است چرا به خانم کمایی اجازه ندادن صحبت کند اگر خانم کمایی امروز ازدرد ورزش نگوید کی می خواهد نگوید.

 

وی  افزود : از کدام درد ورزش بگویم آقای تاجگردون اینجا نیامدم تشکر کنم فقط یک کلام ورزش شهر حالش خوب نیست.

 

سرپرست تیم فوتبال نفت گچساران
پناهپوری سرپرست تیم فوتبال نفت گچساران عنوان کرد : به عنوان یک ورزشکار و یک معلم به عنوان یک راهکار عرض می کنم که پایگاه های استعداد یابی در مدارس است، باید افرادی که جذب می کنیم به کار بگیریم. جذب ابتدا از مدارس شروع می شود.

 

وی افزود: باید مدارس را تقویت کنیم ،جناب علوی از زمان شروع کار خود هیچ جلسه با نواب رییس نداشته اید. متاسفانه حس ناسیونالیستی در پایتخت وجود دارد و اجازه به شهرستان ها برای رشد نمی دهند.

 

سرپرست تیم فوتبال نفت گچساران تصریح کرد: مشکل اصلی ما وسایل ایاب و ذهاب است.از جوانان شهر ما حمایت کنید .دوتا از جوانان این شهر در حال اعزام به مسابقات قوی ترین مردان هستند ،شهرداری و شورا صندوق حمایتی ایجاد کنند.

 

نایب رئیس هیئت والیبال گچساران

محبت صالحی نایب رئیس هیئت والیبال گچساران در ادامه گفت: : جامعه متاسفانه شادی روانی ندارد. خانم کمایی یکی از پتانسیل های خوب و کارگشا هستند.

 صالحی  با طرح این سوال که سهم دختر غیرشرکتی از ورزش چقدر است؟گفت: اصل ۹۰ اگر هست برای کل کشور هست نه تهران و اصفهان وغیره.10 نفر از مسئولان استانی گچسارانی هستند اما ورزش گچساران در چه حال است؟

 

سرمربی تیم ملی هاکی بانوان گچساران

‍ سیما کمایی که در این جلسه غایب بزرگ بود و در آخر جلسه حضور یافت و اکثر افراد حاضر در جلسه شکوه کردند که چرا نیامده است گفت: تیم فریزبی اعزام داره و به این خاطر دیر اومدم، در این چند روز دنبال وسیله نقلیه برای تیم فوتسال و فریزبی بودم.

 

ورزش گچساران

وی افزود:اگر بخواهیم می توانیم، 24 سال است که در این شهر بدون منت خدمت می کنم و منت نمی گذارم.

کمایی عنوان کرد:  استفاده از زن فقط شده است زمان انتخابات، من تنها زن رییس هییت این شهر هستم که آن به پشتوانه تاجگردون و رحیمی است.

 

وی با طرح این سوال که چرا من باید تمام زندگیم رو بگذارم تا رزومه شما جناب مدیرکل پر شود گفت: جایگاه من در هییت همگانی نیست،هیچگاه زنان را دست کم نگیرید.تا من مادر گچسارانی از امکانات برخوردار نباشم شمای مرد ایرانی نمیتوانی پیشرفت کنید.

چرا باید حرف اول و آخر را تاجگردون بزند؟؟ تاجگردون باید جور شما را بکشد؟؟؟

سیما کمایی تصریح کرد: لطفا این جلسه خروجی خوبی داشته باشد و کتبا نتیجه را اعلام کنید. اگر ورزش جایگاهی داشته باشد جوانان این شهر سمت قهوه خانه ها نمی روند.حالا که بدون چشم داشت در حال خدمت هستیم قدرت مالی و اجرایی خود را به سمت ما بفرستید.

 

 

رئیس هیئت کوهنوردی گچساران
داوود حبیبی رئیس هیئت کوهنوردی گچساران ضمن تشکر از رئیس ورزش و جوانان که با دست خالی همیشه پذیرای ورزشکاران بودند گفت: با روی باز و بدون بودجه توانستند تا حدودی ورزش گچساران را به جلو ببرند.

 

ورزش گچساران

وی افزود:نماینده محترم شما توقعات را بالا بردید  و خود شما در تمام جلسات می گفتید اگر بخواهیم استان پیشرفت کند باید سرمایگذار بیاوریم ، متاسفانه گچساران از فضای رفاهی و اسکان برای ورزشکاران و تیمهای مهمان محروم هست ،ورزش گچساران از وسیله نقلیه برای جابه جایی ورزشکارلن واعزام انها به مسابقات محروم است.

 

حبیبی تصریح کرد: ورزش شهر ما شده نفت و هرچه ورزش قهرمانی داریم برای نفت است برای چه اسپانسر نداشته باشه ورزش گچساران . ورزش ما مشکل زیاد دارد که در این وقت کوتاه نم یشود همه را گفت اما خواهش میکنم از شما این مشکل را نیز مثل بقیه مشکلات شهر حل کنید.
 

عضوهییت کونگ فو

 

امین اسدی از هییت کونگ فو در این جلسه اظهار کرد: جناب تاجگردون لطفا به من توجه کنید و همچنین جناب علوی، برای انجام مسابقات باید میزبان یا میهمان باشیم که وسایل ایاب و ذهاب و خوابگاه نیاز داریم که با این شرایط  نه می توانیم میزبان و نه میهمان باشیم .

 

 

وی افزود: در شهر باب شده همه چیز دست تاجگردون است پس ادارات را مکلف  به اختصاص بودجه به ورزش کنید.ئبعضی از ادارات چون مالیات با تعامل با شرکت نفت هزینه ای پرداخت نمی کنند و از وسایل شرکت نفت استفاده می کنند و بودجه ای پرداخت نمی شود.  همچنین اداره برق مثلا اعلام می کند برق شرکت را قطع نمی کنم اما وسایل ورزشی به من بدهید.

 

اسدی تصریح کرد: اینجا مادرید نیست و ۲۲ چمن نیاز ندارد تنها یکی از سالن ها تجهیز شده و الان رییس آن هییت در جلسه نیست. نگاه مساوی به ورزش داشته باشید، ورزش فقط فوتبال  یا هندبال نیست.لطفا دیگه چمن مصنوعی ایجاد نکنید و به فکر خرید خوابگاه و ایاب و ذهاب باشید.

 

وی با طرح این سوال که جناب علوی اختیار سالن ها دست شماست یا عبدالخانی؟ گفت: سالن ها ضوابطی در اختیار افراد قرار نمی گیرد و روابطی است. سالن هلال(خورشیدی آزاد) کفپوش آن کاملا از بین رفته است.

امین اسدی اظهار کرد: این سالن می تواند چندین هییت را ساپورت کند. قول میدهم با هزینه شخصی سالن را پارتیشن بندی کنم ولی درست کار کنید. پتروشیمی می تواند همچون نفت در زمینه ورزشی کمک کند.از مجموعه نفت انتظار داریم تبعیض نداشته باشند.

 

بازیکن هاکی کشور

نیما حیدری بازیکن هاکی کشور گفت : تعامل هیئت با مشاور فرماندار و سایر مسئولان برای تشویق ورزشکاران برای اعزام به مسابقات باید صورت گیرد.

وی افزود: تعامل جناب علوی با فدارسیون های کشور برای اعتلای ورزش استان باید صورت گیرد. احداث پایگاه قهرمانی در استان انجام شود و مخصوصا گچساران که قطب ورزش استان است.امیدوارم حمایت های شما از ادامه ی قوی تری پیدا کند.

 

ورزش گچساران

در پایان نیما حیدری مدال قهرمانی خودرا به نماینده مجلس تقدیم کرد.

 

 

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران