تازه های سایت

پربازدیدها

3. بهمن 1395 - 12:41
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت:
100 نفر نیروی جدید در بیمارستان 32 تختخوابی باشت استخدام خواهند شد+جزئیات
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت از جذب 100 نفر نیروی جدید در بیمارستان 32 تختخوابی باشت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز، کریم رضایی در گفتگو با این پایگاه خبری با بیان اینکه، مساحت این طرح ملی را سه هزار و 700 مترمربع است، گفت: هم اکنون بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت با اعتباری بیش از 140 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی با پیشرفت 80 درصدی در حال اجرا است که امیدواریم تا خرداد ماه 96 به بهره برداری برسد.

 

وی ادامه داد: این بیمارستان شامل بخش های جراحی، زایمان، سونوگرافی، داخلی، اورژانس و دیالیز است.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان باشت با اشاره به اینکه، برای تأمین نیروی انسانی این بیمارستان تازه تأسیس به 100 نفر پرسنل نیازمند هستیم، افزود: پزشکی، کارشناس پرستاری، کارشناس مامایی، بیهوشی، اتاق عمل، رادیولوژی و نیروهای خدماتی از جمله رشته هایی است که در این بیمارستان جذب خواهند شد.

 

رضایی در خصوص نحوه پذیرش این تعداد نیرو گفت: این تعداد پرسنل از طریق آزمون کشوری سازمان سنجش، مصاحبه و گزینش جذب خواهند شد.

 

وی گفت: با راه‌اندازی بیمارستان 32 تختخوابی باشت بیش از 70 درصد از بیماران این شهرستان دیگر نیازی به مراجعه به شهرستان‌های مجاور را ندارند.

 

مدیر بهداشت و درمان شهرستان باشت افزود: در حال حاضر 4 مرکز سلامت و یک کلنیک تخصصی در این شهرستان فعالیت دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

 

رضایی گفت: گام های بسیار خوبی از آغاز بکار دولت تدبیر و امید تاکنون برای جذب پزشکان متخصص و عمومی در باشت برداشته شده و هم اینک بیش از 23 پزشک متخصص و 10 پزشک عمومی در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند. 

 

وی در پایان از فعالیت 4 پایگاه اورژانس و 28 خانه بهداشت نیز در شهرستان باشت خبر داد.

 

انتهای پیام/ک308

 

عضویت در کانال ما:

https://t.me/joinchat/AAAAAEFT3HaL7-eTPwqfMQ

دیدگاه‌ها

جناب اقای رضایی این همه خدمات همش به برکت و توان و تلاش اقای دکتر تاجگردون هست که واقعا مردم باشت و گچساران باید همیشه قدر شناس این همه تلاش و کوشش ان باشند چون که تاجگردون را داریم برای چی شهرستانهای دیگه این بیمارستانهایی این چنین مثل باشت ندارنند البته شما هم خوش شانس هستین چون که تو دوره دکتر تاجگردون مسولیت داری و گر نه اینجوری هم نه موفق بودی و نه میتونستی به این خوشحالی حرف بزنی و مسول باشی و بمونی 08382
خب معلومه پیش پیش همه نیروهاش چکاره هستن و از چه تیره ای گرفته میشن
مگه تاحالابدون پارتی بازی کار به جایی رسيده

نظرات کاربران