تازه های سایت

25. تير 1396 - 14:32
خدمات بسیج سازندگی در روستای لار باشت+تصاویر
گروه جهادی محمد رسول الله(ص) بسیج شهرستان باشت در روستای لار در 35 کیلومتری شهر باشت ، مسیر جاده ارتباطی باشت- چرام در حال خدمت رسانی به اهالی این روستا است.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز، از جمله اهداف بسیج سازندگی غنی سازی اوقات فراقت  با استفاده از نیرو و نشاط جوانان در سازندگی کشور است.ت
کمک به دولت در خدمت رسانی ، محرومی زدایی و سازندگی با اولویت در روستاها و نقاط محروم دور افتاده و مرزی و همپنین کمک به شناسایی و ایجاد زمینه های اشتغال است.

 

از اهداف دیگر بسیج سازندگی غنی سازی اوقات فراغت جوانان در عرصه های سازندگی (کاهش هزینه های پنهان دولت که برای پیشگیری از اعتیاد و ... صرف می شود) ایجاد فضای مناسب برای فعالیتهای گروهی و پویا و همچنین ترویج فرهنگ کار و تلاش با بهره گیری از روحیه و تفکر بسیجی است .

 

افزایش توان فنی و تجربی جوانان و بسیجیان، بهره برداری از توان اقشار و متخصصین بسیجی در سازندگی کشور و کمک به فراهم شدن زمینه اشتغال جوانان(اعم از دائم و موقت) است.

 

گروه های جهادی بسیج سازندگی کوتاه مدت و زود بازده، فراگیر و گسترده، فاقد پیچیدگی های تخصصی، عمومی و عام المنفعه است.

 

بسیج سازندگی

 

گروه جهادی محمد رسول الله(ص) بسیج شهرستان باشت در روستای لار در 35 کیلومتری شهر باشت ، مسیر جاده ارتباطی باشت- چرام در حال خدمت به اهالی این روستا است.

 

سید محمد بلادی سرپرست اردوی جهادی شهرستان باشت در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: گروه جهادی حوزه محمدرسول الله (ص) شهرستان باشت در روستای لار جهت تعمیر و بهسازی مسجد روستا در حال خدمت رسانی هستند.

 

وی افزود: این گروه 25 نفره جهادی به مدت 7روز در روستای لار خدمات ارزنده ای ارائه کرده اند و درحال خدمت رسانی به اهالی این روستا هستند.

 

بلادی گفت: خدمات این گروه جهادی ازقبیل تسطیح وموزاییک کف شبستان مسجد و حیاط مسجد ، سرامیک آبدارخانه مسجد ، احداث چاه وافتتاح دوسرویس بهداشتی درمسجد ، برق کشی مسجدورنگ آمیزی کامل درب وپنجره های مسجد است.

 

بلادی ضمن اشاره به تلاش شبانه روزی و بی وقفه این گروه جهادی عنوان کرد: آب موردنیازجهت ملات سازی وکار را بسیجیان خودشان ازچشمه روستا که درچندکیلومتری روستای لار بوده تهیه می کردند.

 

گفتی است بسیج سازندگی شهرستان باشت خدمات ارزنده ی دیگری هم  به روستاهای دیگر شهرستان ارائه کرده اند و برنامه های جهادی دیگری برای مدارس و روستاهای دیگر شهرستان در دستور کار خود دارند.

 

انتهای پیام/سجادی

نظرات کاربران