تازه های سایت

پربازدیدها

2. شهريور 1396 - 11:34
افتتاح و کلنگ زنی 19 طرح عمرانی در هفته دولت در شهرستان باشت
فرماندار باشت گفت:شهرستان باشت هم مانند سایر شهرهای کشور هفته دولت را گرامی داشته و 19 طرح عمرانی با اعتباری بیش از 171 میلیارد و 305 میلیون ریال را در این هفته کلنگ زنی و افتتاح خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باشت نیوز، هفته دولت از 2 شهریور آغاز می شود. انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد.

 

سید مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت در مصاحبه با این پایگاه خبری عنوان کرد : شهرستان باشت هم مانند سایر شهرهای کشور هفته دولت را گرامی داشته و 19 طرح عمرانی با اعتباری بیش از 171 میلیارد و 305 میلیون ریال را در این هفته کلنگ زنی و افتتاح خواهد کرد.

 

حسینی بیان کرد:عملیات اجرایی هشت پروژه عمرانی با اعتبار بیش از 67 میلیارد و 535 ریال در هفته دولت آغاز خواهد شد .

 

وی افزود: همچنین11 طرح با اعتباری بیش از 103 میلیارد و 770 میلیون ریال تکمیل شده و آماده بهره برداری در این هفته است.

 

فرماندار باشت ضمن اشاره به طرح ابرسانی به 350 هکتار از اراضی زراعی شهرستان باشت گفت: برای 80 نفر اشتغال  در شهرستان ایجاد شده است.

 

حسینی تصریح کرد:  اجرای باند 2 پل شهید کلانتری، ضعف ولتاژ روستاهای سلطان‌آباد، حاج قلندر، نقاط مختلف شهر باشت و مسکن مددجو از مهمترین طرح‌های  بزرگی است که در هفنه دولت کنگ زنی خواهند شد.

 

وی افزود: همچنین خانه بهداشت سعادت آباد، آبرسانی به روستاها، طرح تأمین آب 350 هکتار از اراضی کشاورزی، آسفالت راه روستاهای پشت کوه، مله برفی، امام ضامن، توسعه برق بوستان و ساختمان دهیاری سراب بیز از مهمترین پروژه‌های افتتاحی هفته دولت در شهرستان باشت هستند.

 

فرماندار شهرستان باشت ضمن اشاره به 6 طرح بزرگ از جمله: افتتاح گلزار شهدای امامزاده محمود،افتتاح چاه اب شماره 4 گروس و اجرای خط انتقال ،کلنگ زنی اجرای باند دوم پل شهید کلانتری، افتتاح طرح تامین اب 350 هکتار از اراضی زراعی شهرستان باشت، افتتاح آبرسانی به برمامیون، افتتاح آسفالت راه روستایی حوزه پشت کوه باشت به نمایندگی از 19 طرح عمرانی در شهرستان باشت روز شنبه 4 شهریورماه ساعت 8 صبح  از پل شهید کلانتری ، با حضور نماینده محترم شهرستان های باشت و گچساران،معاون استاندار و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح می شود.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

پل شهید کلانتری چند بار کلنگشه ایزنید؟ اینم وابی مثل شهر بازی و روگذر کته که چند بار کلنگ زدید. کارخانه لاستیک سازی هم شنیدیم لاستیکل خوبی تولید ایکنه. پارک ساحلی باشت هم که جناب تاج در تبلیغات انتخاباتیش گفت با اب معدنی پرش می کنم رو بچه ها توش قایق سواری می کنن.

نظرات کاربران