تازه های سایت

پربازدیدها

4. شهريور 1396 - 13:39
واکنش تاجگردون به رفتن خادمی و وزیر شدن سید ضیاء هاشمی
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:اکثر قاطع رای مجلس سیدضیاء هاشمی را قبول دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باشت نیوز  طی چند روز گذشته سیدضیاء هاشمی که از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است با حکم رئیس جمهور محترم به سرپرستی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری»کشور منصوب شد.

 

 

غلام رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه نظرتان درباره سیدضیاء هاشمی چیست و آیا به عنوان وزیر علوم،تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی خواهند شد گفت:من نمیدانم وی را معرفی کنند یا نه!!  ولی اکثر قاطع رای مجلس ایشان را قبول دارند و از وی حمایت کرده اند.

 

وی افزود: سیدضیاء هاشمی جوان شایسته ای است و اگر آقای روحانی وی را معرفی کنند هم اعتماد خوبی خواهد داشت و هم در راستای برنامه های دولت خواهد بود.

 

تاجگردون تصریح کرد: اگر هاشمی وزیر علوم کشور شوند آرامش خوبی در وزارت علوم و دانشگاه برقرار خواهد شد.

 

وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر استاندار بعدی استان چه کسی خواهد بود ؟ گفت: استاندار فعلا تشریف دارند.

 

 

موسی خادمی  از جمله استانداران نزدیک به رحمانی فضلی محسوب می‌شود حال با ماندن فضلی سرنوشت سیاسی موسی خادمی چیست سوالی است که کهگیلویه و بویراحمدی این روزها راجع به آن زیاد تحلیل و تجزیه می‌کنند.

 

طبق اطلاع موثق یک منبع آگاه، قرار است وفائی که سمت هایی نظیر معاون وزیری را در پرونده دارد، بعنوان گزینه نهایی تاجگردون برای سکانداری استانداری به وزارت کشور معرفی شود و تا کنون برخی از مراحل انتخاب وی انجام شده است. وفایی متولد بهبهان است و سالهایی از عمر خود را در گچساران سپری کرده است.

 

انتهای پیام/س

نظرات کاربران