تازه های سایت

پربازدیدها

19. شهريور 1396 - 14:21
جزئیات کامل از شهادت یک مامور نیروی انتظامی در گچساران
طبق اعلام فرماندار شهرستان گچساران مراسم بدرقه شهید والامقام عبدالخالق فرزادیان صبح امروز ۱۹ شهریور ساعت ۸:۳۰ صبح از جلوی بیمارستان شهید رجایی باحضور مسئولین و روسای ادارات و نهادهای امنیتی و مردم شریف شهرستان برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باشت نیوز ،به نقل از صبح زاگرس  فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی خبر داد و در تشریح این حادثه گفت: یک سارق حرفه‌ای که بعد از دو سال فرار از دست قانون، امروز عصر در یکی از روستای شامبراکان شهرستان گچساران دستگیر شد.

 

انصاری ادامه داد: ماموران نیروی انتظامی این سارق حرفه‌ای را دستگیر و دستبند زدند که با همکاری برخی از بستگان و همدستانش ضمن درگیری با مامورین پلیس، یکی از ماموران پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد بنام سروان عبدالخاق فرزادیان را به شهادت رساند.

 

این افسر نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد  از ناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت و پس از انتقال در بیمارستان شهید رجایی گچساران به شهادت رسید.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: قاتل پس از به شهادت رساندن مامور نیروی انتظامی با توجه تاریکی شب و پوشش جنگلی روستا از فرصت استفاده و اقدام به فرار کرد.

 

وی بیان کرد: این سارق حرفه‌ای که سال‌ها پیش در استان های کهگیلویه و بویراحمد،  فارس و استان های همجوار، اقدام به سرقت مسلحانه کرده بود دو سال پیش به بهانه بیماری هنگام عزیمت از زندان به درمانگاه با کمک همدستانش فرار کرد که از آن زمان تاکنون تحت تعقیب پلیس و دستگاه قضائی قرار داشت.
 
 
 تلاش برای دستگیری قاتل این مامور ادامه دارد
 
فرماندار گچساران نیز با ابراز تاسف از حادثه به شهادت رسیدن مامور نیروی انتظامی در یکی از روستاهای گچساران گفت: تلاش برای دستگیری قاتل این مامور ادامه دارد. 
 

عبدالرحیم رحیمی گفت:متاسفانه یکی از نیروهای شجاع و با رشادت نیروی انتظامی استان، در درگیری امروز یک قاتل فراری با مورد هدف قرار گرفت و به شهادت رسید.

 

وی با بیان اینکه الان در شرایط مناسبی قرار ندارم، ادامه داد: از همه مردم می خواهیم به درگاه خدا دعا کنند که این شرور هرچه سریعتر بازداشت و به جزای اعمالش برسد.
 
 
 شب گذشته با حضور فرماندار شهرستان گچساران و اعضای شورای تامین، جلسه شورای تامین شهرستان تشکیل شده است.
 
 
 این درگیری در روستای شامبراکان از توابع شهرستان گچساران عصرروز گذشته بوقوع پیوست. 
 
 
 گفتنی است، تیم های تخصصی از کاراگاهان نیروی انتظامی استان شکل گرفته است و به جد قضیه در حال پیگیری است.
 
 
براساس این گزارش و طبق شنیده ها سروان شهید فرزادیان رییس دایره عملیات ویژه پلیس آگاهی یاسوج بوده است.
 
 
کنترل عبور و مرور در جاده چرام - گچساران برای دستگیری قاتل
 
گفته می شود شب گذشته عبور و مرور در محور گچساران _ چرام با کنترل نیروهای انتظامی برای دستگیری قاتل انجام شد.
 
برای ختم این ماجرا و دستگیری قاتل فراری نیروهای انتظامی علاوه بر گچساران از مرکز استان نیز به منطقه نازمکان روستای شامبرکان و روستاهای اطراف تا پل سید جمال الدین(ع) اعزام شد.
 
 
 
 بدرقه پیکر شهید والامقام عبدالخالق فرزادیان در گچساران 
 
طبق اعلام فرماندار شهرستان گچساران مراسم بدرقه شهید والامقام عبدالخالق فرزادیان صبح امروز ۱۹ شهریور راس ساعت ۸:۳۰ صبح از جلوی بیمارستان شهید رجایی باحضور مسئولین و روسای ادارات و نهادهای امنیتی و مردم شریف شهرستان برگزار می گردد.
 
 
همچنین مراسم تشییع این شهید بزرگوار در یاسوج متعاقبا اعلام خواهد شد.
 
 
برادر شهید فرزادیان در گفت و گو اختصاصی با صبح زاگرس گفت پیکر پاک شهید فرزادیان در  گلزار شهدای بخش سپیدار شهرستان بویراحمد به خاک سپرده می شود.
 
انتهای پیام.س

نظرات کاربران