تازه های سایت

21. آذر 1396 - 15:17
طعم خدمتی که بر دل مردم کرمانشاه نشست/کمک شبانه روزی بسیج سازندگی باشت به زلزله زدگان+تصاویر
گروه جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان باشت در راستای کمک به هم وطنانمان در کرمانشاه اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز؛ گروه جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان باشت  در راستای کمک به هم وطنانمان در کرمانشاه چند روز گذشته  تیمی به استان کرمانشاه اعزام‌ کرد تا با حضور در منطقه و هماهنگی با سایر استانها بتواند با اعزام گروه های جهادی و کمک های مردمی نقش خویش را در حمایت از مردم زلزله زده آن منطقه ایفا کند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه باشت در گفتگو با خبرنگار باشت نیوز،  از عموم مردم و بسیجیان سلحشور خطه شهیدپرور شهرستان باشت خواست تا در تهیه  و رساندن اقلام اولیه مورد نیاز به زلزله زدگان کرمانشاه سهیم شوند.

 

 

وی افزود: چادر و وسایل گرمایشی از جمله اقلامی است که که گروه بسیج سازندگی شهرستان باشت به همراه خود برای زلزله زدگان کرمانشاه برده اند.

 

سرهنگ سید علی رضا زاده  تصریح کرد: مردم شهرستان باشت  می‌توانند اقلام موردنیاز زلزله‌ زدگان کرمانشاه را در محلات به محل پایگاه مساجد و یا به حوزه ها و ناحیه‌های مقاومت بسیج شهرستان تحویل دهند.

 

 

فرمانده سپاه ناحیه باشت  اقلام مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه را پتو سالم و تمیز، کنسرو و خشکبار، لوازم بهداشتی (شامپو_صابون و ....)، آب معدنی (بسیار مهم)، لباس گرم(سالم و تمیز باشد)، شیرخشک، پوشک بچه، دستمال کاغذی اعلام کرد.

 

تصاویر تکمیلی:

 

 

نظرات کاربران