تازه های سایت

28. دى 1396 - 10:50
وقتی مسئولان باشت برای حل مشکلات مردم دل به کوه می زنند/ سفربه روستاهای محروم و صعب العبور باشت؛اینجا زندگی جاریست+تصاویر
سفر یکروزه مسئولین شهرستان باشت به روستاهای دورافتاده این شهرستان که مایه دلگرمی و حل مشکلات مردم روستا شد.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز، سفر یک روزه مسئولین شهرستان باشت به روستاهای دورافتاده این شهرستان ، از روستای سوسنگ بوسنگان شروع شد و طی چهار کیلومتر پیاده روی امام جمعه،فرماندار و دیگر مسئولین از کوه های صعب العبوراین منطقه به روستای دم تنگ میانتنگان رسیدند.

 

پس از بازدید  از سه خانواده محروم  این روستا(دم تنگ میانتنگان)مسیر کوهستانی سختی را به طول 10 کیلومتر پیمودند تابه روستای امامزاده سلطان محمود شاه (ع) تنگ بیدک رسیدند.

 

امام جمعه باشت هدف ازاین سفررا  برنامه ریزی برای دسترسی جاده ارتباطی دانست و گفت: جاده ارتباطی ازروستای دم تنگ میانتنگان تاامامزاده سلطان محمودشاه (ع) بوده است.

 

وی افزود: همچنین در این سفر پیگیری آنتن دهی تلفن همراه در این مناطق بررسی شد تا اقدامات لازم برای مردم این روستاهای محروم صورت گیرد.

 

گفتنی است بازدید از خانواده فقرا ازروستاهای بوسنگان ودم تنگ میانتنگان وامامزاده سلطان محمود شاه صورت گرفت و لوازم خانگی واقلام خوراکی به این خانواده ها اهدا شد.

 

در موقعیتی که هنوز روستاهای ما مکانات اولیه زندگی را هم ندارند حضور مسئولان میتواند مایه دلگرمی برای این خانواده های محروم باشد.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

ریا موج میزنه .جالبه.پیاده مسیر صعب العبور رو طی کردن به متراژ ۱۰ کیلومتر.پس اون تیوتا چجور رفته اونجا? دریغ از یک جو انتقاد از امام جمعه و مسولین شهر.همش تعریف و تمجید...

نظرات کاربران