تازه های سایت

11. بهمن 1396 - 7:20
بخشدار بوستان در گفتگو با باشت نیوز:
قطع آب آشامیدنی بخش بوستان به دلیل شکستگی لوله ها/روزهای آینده امکان شکستگی مجدد وجود دارد
بخشدار بخش بوستان گفت :قطع آب آشامیدنی در بخش بوستان به دلیل شکستگی لوله های آب بوده است که برای تعمیر این لوله ها مجبور به قطع کردن آب آشامیدنی شدیم.

در چند روز گذشته شهروندان بخش بوستان شهرستان باشت با پخش پیام هایی در فضای مجازی و تماس با این پایگاه خبری خبر از قطع چند روزه آب آشامیدنی دادند که پایگاه خبری باشت نیوز بر حسب وظیفه پیگیر موضوع شد.

 

 

بخشدار بخش بوستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری باشت نیوز گفت: قطع آب آشامیدنی در بخش بوستان به دلیل شکستگی لوله های آب بوده است که برای تعمیر این لوله ها مجبور به قطع کردن آب آشامیدنی شدیم.

 

علی کرم شجاعی ضمن اشاره به بازگشایی جاده ترانزیتی بخش بوستان تصریح کرد: جاده ترانزیتی بوستان در حال بازگشایی است و با توجه به کار بر روی این جاده هر لحظه امکان شکستن لوله ها وجود دارد.

 

وی ضمن عذرخواهی از شهروندان بخش بوستان خواستار صبر از سوی آنها شد و گفت: در صورت بروز دوباره شکستگی لوله های آب در اسرع وقت لوله ها تعمیر خواهد شد و در روز های آینده هم امکان قطع آب آشامیدنی وجود دارد.

 

واقع شدن بخش بوستان در کنار جاده ترانزیتی فرصت مناسبی جهت رشد و توسعه این بخش است که لازم است  از این ظرفیت به شکل مطلوب استفاده شود.

 

این پروژه به طول بیش از 3کیلومتر به صورت امانی توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  شهرستان در حال انجام می باشد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران