تازه های سایت

پربازدیدها

11. اسفند 1396 - 13:34
خطیب موقت جمعه باشت:
سازمان ملل متحد بداند هر قطعنامه ای علیه ایران صادر کند ابتدا خودش ضرر میکند/قطع درختان گناه نابخشودنی است
امام جمعه موقت باشت به جمله( گر در یمنی پیش منی)اشاره تصریح کرد: هرکسی که در عالم مورد ظلم واقع شود کشورما از آن حمایت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز؛  امام جمعه موقت شهرستان باشت در خطبه های سیاسی عبادی این هفته شهرستان باشت ضمن اشاره به گزارش عملکرد کمیته امداد قبل از خطبه ها عنوان کرد: افراد آبرومند فقیری هستند که شاید در طول عمر به کمیته امداد مراجعه نکنند باید کمیته امداد تجسس کنند و این افراد را تحت پوشش قرار دهد.

 

حجت السلام سید حبیب بلادی نژاد تصریح کرد :هرکسی صبر خدا را پیشه کند خداوند اجر و پاداش نیکوکاران را فراموش نمیکند.

 

وی افزود: همیشه خداوند باید سرلوحه کار و رفتار ما باشد تا خداوند به ما کمک کند.

 

حجت السلام بلادی در ادامه اظهار کرد: کاشت درختان صدقه جاریه است و قطع کردن درختان نیز گناه نابخشودنی است.منابع طبیعی وظیفه فرهنگ سازی دارد و همه نمازگزاران وظیفه دارند امر به معروف کنند و گاها شاید کسی نمیداند قطع درختان گناه است.

خطیب موقت باشت به قطعنامه کشورهای استکبار اشاره و عنوان کرد :دشمنان ما قسم خورده هستند و لحظه ای بی درنگ نمی نشینند.آمریکا و کشورهای اروپایی قطعنامه ای علیه ایران مطرح کرده اند و ایران را متهم کرده اند که تحریم های تسهیلاتی یمن را نقض کنند و به روسی های یمنی سلاح بدهند که با امضاء اکثریت نمایندگان برخورد میشود و این قطعنامه تصویب نمی شود .

 

وی افزود: سازمان بین الملل حتما میفهمند اگر بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران قطعنامه ای تصویب کند اولین کسی که ضرر میکند روسیه است و برای این موضوع هم مخالفت می کند.
 

خطیب موقت باشت ادامه داد: هم پیمانان ما خوشحال هستند .ما چه کاری انجام دادیم که همه نمایندگان باید رای بدهند و بر علیه کشورمان قطعنامه صادر کنند؟ ما با زبان از یک سری مردم مظلوم ، پابرهنه و ستم دیده یمنی دفاع کردیم .

حجت الاسلام بلادی نژاد به جمله( گر در یمنی پیش منی)اشاره  تصریح کرد: هرکسی که در عالم مورد ظلم واقع شود کشورما از آن حمایت خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران