تازه های سایت

28. اسفند 1396 - 10:47
درمراسم تجلیل از هیآت نیکوکاری شهرباشت مطرح شد:
کسب رتبه برتر باشت در بین ۱۲ مرکز نیکوکاری استان/براساس اعترافات آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها متن توافقنامه برجام چند ماه قبل از اجرای آن نوشته شده بود!
امام جمعه باشت گفت: انتصاب رئیس سازمان سیا به عنوان وزیر امور خارجه دولت آمریکا باعث اعمال تحریم‌های جدید خواهد شد و بدتر از آن این است که تا کنون مذاکره کنندگان هسته ای کشور بر نوشتن برجام اصرار داشته‌اند اما براساس اعترافات آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها متن توافقنامه برجام چند ماه قبل از اجرای آن نوشته شده بود. در همان ایام نیز برخی از انقلابیون گفتند که این متن دیکته شده است اما متهم به بدبینی شدند.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز؛  با حضور رئیس کمیته امداد شهرستان باشت و رئیس تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان، مراسم تجلیل از رئیس واعضای هیآت عامل مرکز نیکوکاری شهرستان باشت  در دفتر امام جمعه باشت برگزار شد.

 

در این نشست باقرپور رئیس کمیته امداد شهرستان باشت از زحمات حجت الاسلام عبودی امام جمعه شهر باشت و رئیس هیآت  عامل نیکوکاری این شهرستان و اعضای آن تشکر کرد و گفت: حجت الاسلام عبودی و مجموعه همکاران  یار و یاور کمیته امداد این شهرستان بوده و در اجرای برنامه‌ها و توسعه مشارکت‌های مردمی در کمک به نیازمندان آبرومند پیشگام بوده و خدمات ارائه شده در نوع خود بی نظیر بوده است.

وی عملکرد مرکز نیکوکاری شهرستان باشت را ارزشمند توصیف کرده است و ادامه داد: با همت این عزیزان در مرکز نیکوکاری میزان مبلغ کمک‌های مردمی از ۸۳ میلیون تومان به ۱۳۶ میلیون تومان افزایش یافته و امید است در سال جدید با گام‌های استوارتر در جهت تأمین معیشت نیازمندان آبرومند  اقدام شود.

 

رئیس تشکل‌های مردمی کمیته امداد استان کهکیلویه و بویراحمد نیز در این نشست ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد شهرستان باشتو ریاست هیآت عامل نیکوکاری این شهرستان بیان داشت: کسب رتبه برتر در بین ۱۲ مرکز نیکوکاری که ظرفیت آن نیز به نسبت سایر مراکز کم بوده اقدام شایسته و خوبی بوده است که حاصل تلاش کلیه عوامل و مسئول اجرایی در این شهرستان است.

 

امیریان بیان داشت: هدف از این جلسه تجلیل از اعضای هیات عامل نیکوکاری شهرستان باشت است که با وجود تأخیر دو ماهه در روند اجرا با همکاری آقای صادقیان توانستند پا به پای مراکز نیکوکاری سایر شهرستان‌ها گام بردارند.

وی افزود: بنا بر این بود که مراسم تجلیل در مرکز استان برگزار شود اما با توجه به اینکه حضور برخی از اعضا در یاسوج مقدور نبود در شهرستان‌ها برگزار شد.

امیریان ابراز امیدواری کرد در سال جدید نیز اعضای هیات عامل نیکوکاری با تعاملات مناسب عملکرد خوب و سازنده ای را از خود به جا بگذارند.

 

حجت الاسلام عبودی رئیس هیآت عامل نیکوکاری شهرستان باشت نیز در این نشست با تشکر از رئیس کمیته امداد شهرستان باشت به جهت همکاری چند ساله با این هیآت، گفت: همه اعضای هیئت عامل نیکوکاری خود را از اعضای کمیته امداد می‌دانند و به همین واسطه از تمامی کسانی که در اجرای برنامه‌ها و مصوبات تلاش داشته‌اند تقدیر و تشکر می‌نماییم.

وی افزود: احساس می‌شود شاید بیشتر می‌توان وقت گذاشت اما به دلیل مشغله‌های شغلی فراوان این امر تا کنون مقدور نبوده است.

حجت الاسلام عبودی با بیان نکاتی به عنوان آسیب‌های شبکه‌های نیکوکاری، ابراز داشت: لازم است مصوبات در مورد واگذاری صندوق‌ها به هیآت عامل نیکوکاری اجرا شود.

 

وی همچنین بر عملیاتی شدن وعده‌های در مورد نیروهای اجرایی نیز بیان داشت: نیروهای اجرایی وقت می‌گذارند و اگر از ابتدا دلگرم نباشند انگیزه خود را برای ادامه همکاری از دست داده و دچار روزمرگی در انجام وظایف خواهند شد که لازم است به این مهم نیز توجه ویژه ای شود.

امام جمعه باشت بر آمادگی در انجام وظیفه تأکید کرد و افزود: تلاش‌ها در زمینه اقدامات نیکوکاری خوب و مناسب است.

وی در ادامه در تحلیل مسائل مختلف سیاسی جهان و کشور نیز گفت: یکی از مسائل مهم که شاید در سال جدید تأثیر بسزایی بر برجام و دستاوردهای آن بگذارد، انتصاب رئیس سازمان سیا به عنوان وزیر امور خارجه دولت آمریکا باشد.

حجت الاسلام عبودی بیان داشت: اکنون در فضایی قرار داریم که ممکن است تلاش ۶ ساله دولت در موضوع توافقات برجام به چالش کشیده شود و با احتمال زیاد برجام از سوی آمریکا رد خواهد شد.

 

وی افزود: این موضوع باعث اعمال تحریم‌های جدید خواهد شد و بدتر از آن این است که تا کنون مذاکره کنندگان هسته ای کشور بر نوشتن برجام اصرار داشته‌اند اما براساس اعترافات آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها متن توافقنامه  برجام چند ماه قبل از اجرای آن نوشته شده بود. در همان ایام نیز برخی از انقلابیون گفتند که این متن دیکته شده است اما متهم به بدبینی شدند.

 

رئیس هیآت عامل نیکوکاری شهرستان باشت تصریح کرد: باید در سال ۹۷ آماده مقابله جدی با هر گونه موضع گیری داخلی و خارجی باشیم.

 

حجت الاسلام عبودی افزود: این وضعیت خوشایند ما نیست اما عده ای نیز باید بدانند که انقلابیون خیرخواه مملکت هستند.

 

امام جمعه باشت اقدامات دولت در مسادل اقتصادی را نامناسب ارزیابی کرد و ادامه داد: ما نیز معتقد به وجود امام زمان «عج» هستیم و عنایت ایشان و درایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری را راهگشای امور کشور می دانیم.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از اعضای هیات عامل نیکوکاری شهرستان باشت تقدیر به عمل آمد.

 انتهای پیام/

نظرات کاربران