تازه های سایت

1. مرداد 1397 - 14:15
پایگاه خبریباشت نیوز گزارش می دهد:
تغییر در مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی باشت/مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان: یکی از مشکلاتی که امروز درجامعه قابل لمس است بحث فرهنگ و مسائل فرهنگی است
طی حکمی از سوی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، حجت‌الاسلام اکبر ظهرابی تقدیروحجت‌الاسلام محمد معتمد به عنوان سرپرست تبلیغات اسلامی باشت معرفی شد .

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز؛ حجت‌الاسلام حمید برازش مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان عصر روز در آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی باشت، اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که امروز درجامعه قابل لمس است بحث فرهنگ و مسائل فرهنگی است .

 

وی افزود: یکی از مسائلی که تهدیدی برای نسل کنونی است بحث فرهنگ ومشکلات فرهنگی است و امروز آن چیزی که می‌تواند نظام جمهوری اسلامی را در مسیر تاریخ و روشنی تمام نمای آن به مردم جهان نشان دهد بحث حوزه فرهنگی است. 

 

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه تهدیدهای امروز در جامعه بین جوانان و روحانیت فاصله انداخته و منجر به فاصله گرفتن بین این دونسل شده، اضافه کرد: خالی شدن مساجد از نسل جوان ونوجوان نشان از این می دهد که باید درحوزه فرهنگی بیشتر برنامه‌ریزی کرد.

 

حجت‌الاسلام برازش بیان کرد: متاسفانه شهرستان باشت مکانی برای سازمان تبلیغات اسلامی ندارد وانتظار این است که این مشکل رفع شود.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از حجت‌الاسلام اکبر ظهرابی تقدیروحجت‌الاسلام محمد معتمد به عنوان سرپرست تبلیغات اسلامی باشت معرفی شد .

 

انتهای پیام

نظرات کاربران