تازه های سایت

پربازدیدها

8. مرداد 1396 - 13:26
همه مسئولین در شهرستان باشت دغدغه مطالبات مردم را دارند/تعامل ادارات باشت زبان زد عام است+تصاویر
به مناسبت سالروز اولین نماز جمعه در کشور و شهرستان باشت برنامه های متنوعی در شهرستان باشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز، به مناسبت سالروز اولین نماز جمعه در کشور و شهرستان باشت برنامه های متنوعی در شهرستان باشت از جمله پیاده روی خانواده،غبارروبی گلزار شهدا،دیدار  سر زده امام جمعه با مسئولین ، دیدار فرماندهان سپاه ناحیه با امام جمعه و دیدار فرماندار و مسئولین با امام جمعه در دفتر وی برگزار شد.

 

در دیدار فرماندار و مسئولین سید مسعود حسینی فرماندار باشت ضمن تبریک به مناسبت سالروز اولین نماز جمعه در کشور و شهرستان اظهار کرد:نمازجمعه ، از شيوه هاي زيبا و دلپذير عبادت به شمار مي رود که از سوي دين مبين اسلام به منظور تحقق آرمان هاي اجتماعي، تشريع گرديده است.

 

وی افزود:  نمازجمعه علاوه بر اهداف عبادي و تربيتي، رويکردي به حکمتها و مصلحتهاي اجتماعي هم چون وحدت و همدلي، تعاون و برادري، عدالت و انصاف، و صلح و همزيستي دارد.

 

عبودی

 

امسال اولین جلسه ای است که به مناسبت سالروز نماز جمعه فرماندار و مسئولین شهرستان به دفتر امام جمعه حضور پیدا کرده اند.

 

فرماندار باشت عنوان کرد:هدف همه مسئولین در شهرستان یکی می باشد و همه برای مشکلات و معضلاتی که در شهرستان است تلاش مضاعف میکنیم

 

وی گفت: همه مسئولان شهرستانی بایکدیگر تعامل دارند وبهجد این هماهنگی و تعامل در شهرستان وجود دارد نسبت به بقیه شهرستان ها بهترین است.

 

 

عبودی

 

مقام ارشد باشت ضمن خوشحالی از حضور نماینده در شهرستان و پیگیری برای حل مشکلات شهروندان باشت گفت: همه ما دست به دست هم می دهیم وتمام تلاش خودمان را برای محقق شدن پروژه ها و مشکلات انجام داده و می دهیم.

 

همچنین حجت السلام عبدالرحیم عبودی در این جلسه ضمن تشکر از حضور فرماندار و ادارات دردفترخود عنوان کرد: سالروز اولین نمازجمعه یادآور دستور امام خمینی برای برگزاری نماز جمعه در کشور است.

 

وی در اشاره به جلسه ای که در استانبرای سالروز نمازجمعه داشتند اظهار کرد:این جلسه با حضوراستاندار و معاونانشان و مسئولین دراستان برگزارشد که همه ائمه جمعه در جلسه حضور پیداکردند و در آن جلسه مطالبی شفاف یادآوری شد و هرجایی نیاز به انتقادبود گفته شد.

 

امام جمعه باشت افزود:فرماندار باشت انسانی صبور و آرامی است و همیشه مطالبه گری مردم را در هر زمان و موقعیتی خواستار هستند

 

عبودی گفت:روابط امام جمعه و فرماندار بسیار خوب است و در مسائل شهرستان همیشه تعامل و همکاری لازم را بایکدیگر دارند.فرماندار و مسئولین همیشه در برنامه های فرهنگی شهرستان حضورداشته و با یکدیگرهمدلی و همکاری لازم را داریم.

 

عبودی

 

وی تصریح کرد:در مسئله فرهنگی هرچه در توان مسئولین بوده دریغ نکردند و تعامل داشتند که جا دارد ازهمه مسئولان شورای اداری تشکر کنیم.

عبودی عنوان کرد: بخشدار بوستان در بیشتر موارد خودشان پیش قدم برای برنامه های فرهنگی و دیگر کارها بوده که کمال تشکر را از ایشان داریم.

 

انتهای پیام/س

نظرات کاربران