تازه های سایت

25. مرداد 1401 - 21:59
یادداشت;
نامه فرماندار اسبق گچساران به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان+جزئیات
سید اکبر علیزاده فرماندار اسبق گچساران به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد نامه نوشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گچساران مدیا ؛سید اکبر علیزاده فرماندار اسبق گچساران به مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد نامه نوشت.

در نامه علیزاده آمده است...

بنام خدا
مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
سلام علیکم

اگر در همه عالم بخواهیم قشری را پیدا کنیم که سزاوار خدمت و احترام باشند .قشر شهیدان و جانبازان و آزادگان و خانواده های آنهاست . و در تشکیلات حکومت اسلامی مدیران این نهاد بیشتر از دیگران می‌تواند فریاد بزند .دادخواهی کند. و در جریان احقاق حق طلبکار تر از دیگران مشت بر میز ریاست بکوبد.

هر دولتی سیاست های دارد متفاوت از دولت دیگر .و به همین علت شما دراین دولت به مدیریت رسیدید . تا مجری سیاست های دولت جدید باشید .

باید تغییر و تحول ایجاد کنید و برای حل مشکلات این قشر عزیز چاره ای بیاندیشید ،نه نظاره گر باشید و نه چشمت به دست دیگران و ... باشد که چه میگویند. اغلب مردم گچساران و باشت میگویند بنیاد شهید گچساران تعطیل است.

گلزار شهدای گچساران سالهاست که بعلت مشکل سیستم برق رسانی نمی‌توانند از سیستم های سرمایشی استفاده کنند . بیش از چهار سال است که پیمانکار گلزار شهدای گچساران میگوید حدود ۶۰۰میلیون طلبکارم، و شماها نتوانستید آنرا تامین کنید تا او بتواند تابلو برق گلزار را نصب کند. ادامه روند کار در این گلزار از دولت قبل تاکنون متوقف شده است.

آقای مدیر کل اگر نمیتوانی تغییر ایجاد کنید. اگر نمیتوانی بودجه جذب کنید،زبان داری! میتوانی فریاد بزنی .میتوانی با ادارات مرتبط با گلزارشهدا جلسه تشکیل بدهید، و چاره جویی کنید .

اگر مدیر بنیاد شهید گچساران احساس مسئولیت میکرد،با کمک فرماندار جلسه ای با حضور شهردار .مدیر عامل بهره‌برداری نفت و گاز ، شرکت توزیع برق، شرکت آبفا و امام جمعه محترم گچساران تشکیل میداد قطعا این چند نهاد می‌توانستند مشکل یک‌ترانس با تابلو را حل کنند تا خانواده معزز و معظم شهدا و سایر مردم بتوانند راحت قبور شهدا را زیارت کنند.

در گرمایی بالای ۵۰ درجه مردم چگونه می‌توانند قبور شهدا را زیارت کنند . جناب مدیر کل بپرس ،ببین مدیریت بنیاد شهید گچساران برای حل این موضوع و سایر موضوعات مرتبط با گلزار شهیدان چند جلسه برگذار کرده ،چند مصاحبه کرده چند نامه نوشته و دنبال کرده کجا فریاد مظلومیت سر داده و به دادش نرسیدند .

این جایگاه با مدیریت سایر نهادها و ادارات فرق دارد. اینجا شهیدان ناظر هستند .اینجا پشتوانه عظیم این نظام و اعتبار و ارزش زمینی و سماوی این ملت است . اگر دولت به فریاد تان نرسید. خیرین و انسانهای با ایمان و دلسوزی هستند که کمک کنند. همه ما در مقابل خانواده این شهیدان سربزیر و شرمنده ه ایم .‌ ولی شما مسئولید و‌باید پاسخگو باشید . اگر نمیتوانید مشکلات زیر مجموعه را حل کنید مسئولیت نپذیرد و آزاد باشید. فردا نگویید حوزه استانداری کمک نکرد .نماینده کمک نکرد مدیران ارشد کشوری کمک نکردند .شما بروید اگر کمک نکردند به مردم بگویید .اگر میترسید پست تان را از دست بدهید بهتر است از دست بدهید تا اینکه در مقابل شهیدان و ایثارگران سرافکنده باشید. شنیدم چند ماه است قرار شده که مدیریت بنیادشهید گچساران تغییر کند .ولی نکرد .اگر قصد تغییر دارید چراچند ماه نتوانستید .

از آن طرف بدانید فردی که هر روز بفکر این است فردا عزل میشود مطمئنا کاری نخواهد کرد. آقای مدیرکل فرصتی نیست یا به مردم بگویید چرا کاری نمیکنی و یا برو تا دیگری بیاید شاید او‌ توانست کاری بکند یا حداقل شجاعت داشت باشد به مردم بگوید .چرا بیش از چهار سال است که برای یک مبلغ کمی در گلزار شهدای گچساران مانده آید.خانواده معظم شهیدان برای حل این مشکل به استانداری .فرمانداری .بنیاد شهید استان .و بنیاد شهید کشور و نماینده نامه فرستاده اند.ولی متاسفانه هیچکدام پاسخگو نبودن اند. واقعا این آقایان این همه نسبت به این مسئله مهم بی تفاوت هستند.

این هشدار برای جناب مدیر کل و مدیریت گچساران جدی است.و اگر چاره ای برای حل مشکل گلزار شهدای گچساران اندیشیده نشود. جای خود را به کسانی بدهند که هم توان لازم را دارند وهم وجدان کاری بیشتری دارند.

والسلام

(سید اکبر علیزاده)

نظرات کاربران