تازه های سایت

20. تير 1396 - 11:47
اعتراض بازاریان باشتی از امور صنفی/ما نمایندگی امور صنف نمیخواهیم+تصاویر
بازاریان باشتی و اتحادیه های شهرستان باشت خواستار رسیدگی به مشکلات شده و این اتحادیه ها با تجمع در دفتر امام جمعه شهرستان خواستار رفع مشکلات شدند.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز،بازاریان باشتی و اتحادیه های شهرستان باشت خواستار رسیدگی به مشکلات شده و این اتحادیه ها با تجمع در دفتر امام جمعه شهرستان خواستار رفع مشکلات شدند.

 

 

مسئول بازرسی امور صنف ضمن نگرانی از وضع موجود اظهار کرد: ۴سال است که این مسئولیت را به من داده ولی تا کنون یک جلسه مرا دعوت نکردند.

 

 

دیگر اتحادیه ها عنوان کردند: ۶سال از دوره نمایندگی می گذرد ولی هنوز مردم برای کارهای دارایی به گچساران مراجعه می کنند.

 

 

امور صنف نباید در شهرستان  منحل شود،ما نمایندگی در شهرستان نمیخواهیم صنف باید مستقل باشد.

 

این اتحادیه ها اظهار کردند امور صنف شهرستان باشت به مدیریت خانم عسکری آمار پروانه کسب ها را زیر ۵۰عدد به استان معرفی کرده که اینگونه نیست و تعداد هر کدام از پروانه کسب های فعال در شهرستان بیشتر از ۸۰پروانه است.

 

رئیس امور صنف باید با برگزاری انتخابات انتخاب شود .با مسائل سیاسی نمیتوانند کار را پیش ببرند.

خانم عسکری هیچ گونه پروانه کسبی ندارد و پروانه کسبی که ارائه داده است سوری میباشد. عسکری به صورت قانونی نمیتواند اصلا در انتخابات شرکت کند.

اگر فرماندار باشت و مسئولان استانی مشکل امور صنفی شهرستان را حل نکنند یک راهپیمایی عظیم در شهرستان راه اندازی می کنیم.! 

 

حجت السلام عبدالرحیم عبودی امام جمعه محترم شهرستان ضمن  دعوت بازاریان به آرامش جو را آرام کرده و عنوان کرد: ۵سال پیش که این مسئله اتفاق افتاد من به وضع موجود اعتراض کرده ولی بازاریان حمایت نکردند.

 

وی افزود: اکنون چوب مسئله ای را میخورید که عامل آنها خودتان هستید.

 

 

عبودی ضمن پیگیری این مسئله از مسئولان شهرستانی و استانی تصریح کرد: اتحادیه ها به حساب نصاب می رسند و آمار باید به درستی به استان داده شود.رئیس اتحادیه باید بصورت قانونی انتخاب شده و مسائل سیاسی کنار گذاشته شود.

 

گفتی است امور صنف استان و فرماندار باشت در حال رسیدگی به این موضوع هستند.

درحال بروزرسانی.....

نظرات کاربران