تازه های سایت

29. خرداد 1401 - 14:56
سرپرست اداره ارشاد اسلامی باشت خبرداد؛
سبک زندگی شهدا در باشت تبیین می‌شود
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت گفت: سبک زندگی شهدا در این شهرستان تبیین و ترویج می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز:یادواره شهدا در مرقد مطهر امام‌زاده سید محمد(ع) روستای سرآب‌بیز باشت با روایتگری حجت‌الاسلام علی محمدی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت در حاشیه این یادواره با اشاره به اینکه حضرت آقا فرمودند "زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست"، اظهار داشت: امروز یکی از کارهای مهم در جامعه زنده نگه داشتن یاد شهدا بوده و این باید در دستور کار دستگاه‌های فرهنگی باشد.

پرویز مددی با بیان اینکه دشمن به دنبال از بین بردن فرهنگ شهادت در جامعه است، افزود: دشمن به دنبال این بوده که مردم به ویژه جوانان را از فرهنگ شهادت دور کند.

وی با تاکید بر ضرورت تبیین فرهنگ جهاد و شهادت و سبک زندگی شهدا، عنوان کرد: ضروری بوده نسل نوجوان و جوان را با فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگی شهدا آشنا کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت خاطرنشان کرد: این اداره در طول سال برنامه‌هایی ویژه در مناسبت‌های مختلف با موضوع شهدا و فرهنگ شهادت برگزار می‌کند.

مددی افزود: برگزاری یادواره شهدا، نمایشگاه عکس، شب شعر و خاطره و مسابقات فرهنگی از جمله برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشت با موضوع شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت است.

نظرات کاربران