تازه های سایت

2. تير 1401 - 22:01
دستگیری قاتل تبعه افغان کمتر از ۲ ساعت در باشت
فرمانده انتظامی باشت گفت: قاتل مرد تبعه کشور افغانستان در کمتر از ۲ ساعت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری باشت نیوز:سرهنگ علی مسعود جو افزود: شامگاه گذشته ساعت ۲۱و ۳۰ دقیقه ۲ تبعه افغان به علت اختلافات خانوادگی درگیر و یکی از آنها بر اثر اصابت ضربات سلاح سرد(چاقو) به قتل رسید و ماموران برای بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: قاتل پس از ارتکاب قتل بلافاصله به شهرستان همجوار متواری و قصد خروج از کشور را داشت.

سرهنگ مسعود جو ادامه داد: با تلاش ماموران انتظامی و حضور رئیس دادگستری و دادستان طی عملیات فنی متشکل از عناصر و ظرفیت های انتظامی و دادگاه مخفیگاه قاتل در بیرون از شهرستان شناسایی شد.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پلیس شهرستان در کمتر از ۲ ساعت، قاتل در یک عملیات غافلگیرانه در گچساران دستگیر و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی باشت گفت: مقتول فردی ۲۵ ساله و قاتل فردی ۲۷ و تبعه افغان ، در منطقه خان احمد باشت به عنوان کارگر مشغول بکار بوده است.

سرهنگ مسعود جو اظهار داشت: پرونده ای در این خصوص تشکیل و به همراه متهم جهت رسیدگی تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی باشت ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس ،از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه جرم و ناهنجاری اجتماعی در شهرستان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

نظرات کاربران