سراج
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو
نشر خبر
تلگرام رسمی باشت نیوز
اخبار کهگیلویه و بویر احمد / باشت نیوز

نظرسنجی

به نظر شما کدام یک از گزینه های زیر مشکل اصلی جوانان باشتی است؟

اخبار باشت

به مناسبت اولین نماز جمعه شهرستان باشت مسابقه تیراندازی با تفنگ بادی توسط تربیت بدنی ناحیه مقاومت شهرستان باشت برگزار شد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه کشور:
نماینده شهرستان های باشت و گچساران گفت:برخی دراستان میخواهندبین من ،همکارانم و مسئولین اخلاف بیندازند ،بدانند که هیچ گونه اختلافی وجود ندارد و همه چیز روی ریل خود در حال حرکت است
افتتاح 50 کیلومتر از جاده های روستایی باشت:
امام جمعه شهرستان باشت با اشاره به خدمات بی بدیل اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان گفت:در حوزه راه داری تلاش های بسیار زیادی انجام داده که جای تقدیر و تشکر از آنها را دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی باشت در پیامی از افتتحاح راه های ارتباطی ده بزرگ به پيچاب ، لیراب در 2 مرداد 96 با حضور نماینده شهرستان های باشت و گچساران خبر داد.
گفتگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی:
درگفت وگوی خواندنی با شاهنامه خوان باشتی نظر وی را درباره فراز و فرودهای شاهنامه خوانی در ایران شهرستان باشت جویا شدیم که در متن زیر میخوانید.
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان باشت گفت:برنامه های متنوعی در 5 بخش فرهنگی،هنری،ادبی،اسلامی و علمی در کانون باشت پیش بینی شده است.
امام جمعه باشت گفت: دولت باید بهترین وزرا را برای مردم انتخاب کنند و مدافع اسلام و ارزش ها باشند.
امام جمعه موقت باشت گفت:شرع مقدس اسلام خارج شدن زن از منزل را با اجازه شوهر و ولی می داند و کسی نمیتواند این موضوع در اسلام را تغییر دهد.
مردم ولایت مدار شهرستان باشت در سالروز شهادت امام صادق(ع) با حضور درمراسم عزاداری اشک ماتم ریختند.
یادواره شهدای آبروی محله شهیدان فریدون قبادی و صحنعلی موسوی با حضور فرمانده سپاه باشت،امام جمعه،مسئولان و مردم در مسجدصاحب الزمان(عج)باشت برگزار شد.
گزارش/
اهميت راه ها تا بدان حد است كه سطح فرهنگي هر منطقه و ميزان توسعه ى آن را مي توان با توجه به دوري يا نزديكي آن به جاده ها تعيين كرد.
موسسه زلال وحی از فعالان قرآنی شهرستان باشت تجلیل کرد.
حاج حبیب کرمی پور مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان باشت به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان در یاداشتی این روز بزرگ را تبریک گفت.
سید ناصر حسینی‌پور نویسنده کتاب ( پایی که جاماند ) اهل روستای ده‌ بزرگ از توابع شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد و اصالتاً از سادات بحرینی است.
زیبایی های کاشت برنج در شهرستان باشت را در این تصاویر ببینید...

تازه ترین ها